Prohřát se na konci pracovního dne nebo zakončit procházku sychravou přírodou pobytem v domácí finské sauně je příjemné. Pravidelný pobyt v horkém vzduchu a saunovací procedura přinášejí do náročného životního stylu uvolnění, posilují zdraví a imunitu.
Milujete vůni, která vás přivítá v bytě, jen co otevřete dveře a vstoupíte? To asi každý. Tedy každý o tom sní, ale jen někdo dokáže svěží a příjemný vzduch v bytě udržet dlouhodobě. Na vině je mnoho faktorů. Jak v boji s nimi vyhrát? Prozradíme vám to!
Blíží se Halloween, svátek s úžasně tajemnou atmosférou, a pro všechny, kteří rádi zdobí byt sezónními dekoracemi, přichází čas na další příjemnou změnu. Vaše bydlení mohou právě teď ovládnout dýně!
Pamatujete si na cirkulárky vyráběné domácími kutily v garáži ještě v minulém století? Dnes už byste se těmto modelům možná mnozí vysmáli, ale kouzlo okružní pily funguje neustále. I když teď už jde o sofistikované modely s řadou nejrůznějších vychytávek.
Abstraktní obrazy, výrazně barevné čalounění nebo minimalismus. Nevěřili byste, kolik toho na vás prozradí vaše bydlení a jeho styl. Víte například, že cholerici zpravidla milují tapety a melancholici si rádi hoví v houpacích sítích?
Probouzíte se brzy nad ránem nebo se vám večer dlouho nedaří usnout? Budíte se mnohokrát za noc a po nočním probuzení následují i hodiny bezduchého koukání do stropu? Zabojujte s nespavostí pomocí aromaterapie a vhodně zvolených vůní!

Témata měsíce všechna témata