Jste zde

Kávovar a další spotřebiče, díky kterým vykouzlíte skvělé jídlo

kávovar delonghi Zdroj: Topseller / Shutterstock.com
Káva je nepochybně jedním z nejoblíbenějších nápojů na celém světě. Někteří lidé mají opravdu rádi její chuť a někteří ji pijí, aby se prostě jen ráno nastartovali do nového dne. Jaké jsou výhody domácího kávovaru?

31. 12. 2020

Kávovar slouží hostům

Kávovar je skvělou volbou hlavně v situaci, že budete mít doma spoustu hostů. Existují totiž kávovary, které jsou schopny připravit i více než 12 šálků kávy najednou. Nicméně pro klasické domácí použití postačí i menší kávovar DeLonghi, který nabízí velkou škálu možností připravované kávy.

Pokud máte doma kávovar a přísady potřebné pro kávu, budete si moci kávu okamžitě připravit. Například, když potřebujete kávu ráno, stisknutím tlačítka na automatickém kávovaru získáte čerstvě uvařenou kávu, aniž byste ji museli připravovat ručně. 

Elektrický gril ušetří práci i energie

Znáte to, když prostě nestíháte připravit oběd a všichni už mají hlad. V tomto případě vás zachrání elektrický gril, který je rozehřátý během chvilky poté, co jej zapojíte do zásuvky. Stačí tak na něj jen naskládat maso, zeleninu či další ingredience – a oběd je během chvilky hotov. Snadno se udržuje a velmi lehce používá. Elektrický gril by vám neměl v kuchyni chybět.

Toustovače, vaflovače, topinkovače

Tu nejlepší snídani vykouzlíte „raz dva“. Pokud máte chuť po ránu na něco sladkého, zapojte vaflovač – těsto na vafle vytvoříte velice jednoduše. Pokud chcete něco slaného, vsaďte na toasty se sýrem a se šunkou – anebo prostě jen skvělou topinku s pomazánkou. Bez těchto spotřebičů byste skvělou snídani vytvářeli mnohem déle.

A co chybí v kuchyni vám?