Motýlí keř vám bude závidět snad každý zahrádkář! Svým výrazným a krásným květenstvím zpestří každou zahradu a svou vůní přiláká spoustu motýlů. Pojďte s námi poznat rod komule a zvláště pak oblíbenou komuli Davidovu.
Při koupi pokojových rostlin v prvé řadě koukáme na jejich estetické hledisko a nároky na pěstování. Málokoho však při koupi pokojovek zajímá, zda jsou rostliny jedovaté. Máte-li malé děti nebo domácí mazlíčky, tahle otázka by měla patřit k prvním!
Bezinky, plody bezu černého, jsou právě zralé k různým kulinářským účelům! Využijte jejich blahodárné účinky a připravte si s námi bezinky třikrát jinak. Zahřejte se bezinkovým čajem nebo v sobě rozprouděte krev skleničkou bezinkového likéru.
Každý půlrok lamentujete nad tím, jak se vám mohlo v šatní skříni zase nashromáždit tolik nepotřebných věcí? Nebo nad tím, proč máte opět poličky narvané a byt přeplněný? Objevte kouzlo úklidu podle Marie Kondo!
Způsobů, jak se dá bydlení vyzdobit, je nepřeberné množství, ale inspirace může jednou dojít. Než se to stane i vám, schovávejte si každý korek od vína, které si otevřete. Korkové zátky můžou být totiž tím pravým oživením interiéru!
V horkých letních měsících je pitný režim více než důležitý. Už vás ale stále nebaví pít pouze čistou vodu? Zkuste si ji obohatit sezónním ovocem a vyrobit si doma svou vlastní domácí limonádu.

Témata měsíce všechna témata