Rybíz patří mezi nejoblíbenější ovocný keř našich zahrádek. Drobné bobule výrazné chuti obsahují celou řadu cenných látek. Pojďte s námi poznat keř, který se vám, i přes velmi málo péče, bohatě odmění.
Malá kuchyně má jednu velkou výhodu – všechno máte okamžitě po ruce. A rozhodně neplatí, že by vás malá kuchyně měla omezovat v kulinářském snažení. Stačí dodržovat jedno základní pravidlo: Mít v ní pořádek!
Vyměnili jste ve vašem domě okna, nebo zateplili fasádu a říkáte si, jak krásně se vám teď bude spořit? Pak pozor! Pokud nemáte otopnou soustavu správně seřízenou, úspory jsou jen minimální. Je potřeba ji totiž správně seřídit.
Mikrovlnnou troubu má doma skoro každý. Málokdo ji však využívá i k jiným úkonům než k ohřívání a rozmrazování jídla. Pojďte se s námi podívat na málo tradiční využití mikrovlnné trouby. Možná vás překvapí, s čím vším vám může pomoci!
Třešně patří mezi jedno z nejoblíbenější ovocí. Červené až tmavě rudé plody uzrávají koncem května. Těšit se z nich však můžete až do konce července a dopřát si jich můžete, co hrdlo ráčí. Jen pozor na kombinaci s vodou.
Nečekané návštěvy a tchyně mají jasný jízdní řád – zaručeně vždy dorazí ve chvíli, kdy to u vás doma vypadá, jako by tam právě vybuchla atomovka. Je sice hezké, když vám návštěva zavolá a oznámí, že se u vás zjeví asi tak za půlhodinku.

Témata měsíce všechna témata