Vypadá jako větší černý rybíz a chutná trochu jako angrešt. Poznejte s námi pozapomenutého zdařilého křížence těchto dvou zahradních keřů. Ovoce, ve kterém se skloubí jen samá pozitiva.
Chcete mít zahradu jako ze škatulky a nejvíc vás láká pohled na perfektně udržovaný trávník? Pak jste na správném místě. Sepsali jsme pro vás ty nejdůležitější tipy a triky, jak trávu udržet v dobré kondici, aby splnila vaše očekávání.
Stěhování nepatří mezi aktivity, kterým bychom se oddávali s radostí a vášní. Tedy alespoň většina z nás. Ne nadarmo se také říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Pokud vás stěhování v nejbližší době čeká, nezoufejte!
Zubní pasta v kelímku nebo stojánku v žádné domácnosti nechybí. Jen málokdo ale ví, že kromě hygieny ji můžeme použít i na další věci. Hravě si totiž poradí s drobnostmi, se kterými už si nevíme rady. Přesvědčte se sami!
Rybíz patří mezi nejoblíbenější ovocný keř našich zahrádek. Drobné bobule výrazné chuti obsahují celou řadu cenných látek. Pojďte s námi poznat keř, který se vám, i přes velmi málo péče, bohatě odmění.
Malá kuchyně má jednu velkou výhodu – všechno máte okamžitě po ruce. A rozhodně neplatí, že by vás malá kuchyně měla omezovat v kulinářském snažení. Stačí dodržovat jedno základní pravidlo: Mít v ní pořádek!

Témata měsíce všechna témata