Máte dům s prostornou půdou? V ní se určitě skrývá velký potenciál, i když je teď možná špinavá, zaprášená, nevoní a v rozích se pohupují pavouci na svých sítích. Máme pro vás inspirační fotografie, abyste věděli, jak krásné může podkroví být!
Přivítejte velikonoční svátky s plnou parádou a vyrobte si s námi originální velikonoční věnec. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si věnec, který bude přesně podle vašeho gusta a nebude vás téměř nic stát.
Zelené osení neodmyslitelně patří k symbolům Velikonoc. Je symbolem přicházejícího jara a probouzení přírody. Pokud jste jej ještě nezaseli, je nejvyšší čas! Právě teď totiž nastala ta pravá chvíle, aby vaše osení získalo tu správnou výšku a hustotu.
Jaký zahradní nábytek bude vaším novým společníkem na terase, zahradě či na balkoně? Dřevěný, plastový nebo kovový? Nebo rovnou hit léta 2018 v podobě umělého ratanu?
Nejde vám práce od ruky a často nedodržujete stanovené termíny? Možná víme, v čem tkví váš problém. Věděli jste, že správně uspořádaný a přehledný pracovní stůl může vaši výkonnost zvýšit až o 32 %?
Okolo moderních televizí v domácnosti panuje celá řada mýtů, kterým nějakým nedopatřením stále ještě spousta lidí věří. Třeba to, že čím je televize větší, tím je lepší. Nebo že je skvělé mít ji přímo v ložnici. Vyvedeme vás z omylů!

Témata měsíce všechna témata