Jaký druh vánočního stromku je nejoblíbenější? Který nejdéle vydrží? A jak o vánoční stromek pečovat?
Toužíte po originálním vánočním stromečku, který vám bude závidět každá návštěva? Pak ho letos zkuste ozdobit tradičními ozdobami v lidovém duchu. Využít můžete skořápky, šišky či ruličky od toaletního papíru.
Způsobů, jak se dá bydlení vyzdobit, je nepřeberné množství, ale inspirace může jednou dojít. Než se to stane i vám, schovávejte si každý korek od vína, které si otevřete. Korkové zátky můžou být totiž tím pravým oživením interiéru!
Vdechněte starým a nezajímavým předmětům novou tvář. Pomocí ubrouskové techniky vám mohou vzniknout originální a netradičná výrobky. Stačí jen trocha zručnosti a kapka fantazie.
„Co by nemělo chybět v psí stravě? To záleží na věku, plemeni a zdravotním stavu psa,“ konstatuje MVDr. Jan Herčík a dodává: „Jinak je tomu u štěňat a psích seniorů, u velkých plemen nebo třeba u kastrátů.“
Při koupi pokojových rostlin v prvé řadě koukáme na jejich estetické hledisko a nároky na pěstování. Málokoho však při koupi pokojovek zajímá, zda jsou rostliny jedovaté. Máte-li malé děti nebo domácí mazlíčky, tahle otázka by měla patřit k prvním!

Témata měsíce všechna témata