Dobrá garážová vrata vám vydrží desítky let. Proto se vyplatí při jejich výběru investovat dostatek času a energie do průzkumu toho, co vám trh nabízí a jaké máte možnosti. A věřte, že jich je skutečně spousta.
Nakloníte se při mytí nádobí nad dřez a je vám na omdlení? Vytáčí vás pach linoucí se z odpadu, když si nad umyvadlem čistíte zuby? Takový zápach zažil určitě každý a ne všem se s ním podařilo úspěšně zatočit. Jak tedy na to?
Elektrosmog je neviditelné zlo moderní doby, které přišlo s rozvojem bezdrátových technologií ve 21. století. A i když si to možná neuvědomujeme, podle mnohých názorů negativně ovlivňuje naše zdraví. Chraňte svoji domácnost před zátěží, co vám nedá spát!
Chcete své ratolesti dopřát pokoj, v němž bude ráda trávit čas, vždy si v něm kvalitně odpočine, bude se jí v něm dobře učit a perfektně se odreaguje při hře? Potom jí zkuste vytvořit pokoj podle učení Feng Shui!
Házíte ruličku od toaletního papíru do modrého kontejneru, který je určen pro papír? Chyba! Kvůli neznalosti celá řada z nás třídí špatně. Pojďte se s námi podívat na časté prohřešky, kterých se nevědomky dopouštíme.
Využití dešťové vody není jen o zalévání záhonů. Taková plná nádrž vám dokáže ušetřit až polovinu výdajů a zvýšit nezávislost na dodávkách vody. Ty bývají v některých rekreačních oblastech komplikované. Přečtěte si, k čemu všemu nádrž na vodu využijete.

Témata měsíce všechna témata