Zpříjemněte si své kancelářské prostředí, abyste si i při důležité práci mohli připadat jako doma na svém gauči. Stačí pár jednoduchých triků.
Máte pokoj orientovaný na sever, do kterého prostě slunce nezasvítí a nezasvítí? Pak do něj sluneční paprsky pusťte skrze žlutou barvu. Ta totiž umí místnost prohřát a prosvětlit. Ale pozor, ne každý odstín je správný, některé působí agresivně.
Uchránit sedací soupravu před skvrnami je mnohdy nadlidský výkon. Zvláště s malými dětmi stačí chvilka nepozornosti a nehoda je na světě. Nepanikařte a při odstraňování skvrn vsaďte na osvědčené babské rady!
Medvědí česnek je zdravá bylina, která voní a chutná po česneku. Listy medvědího česneku ochutí jídlo a dodají tělu potřebné minerální látky a vitamíny. Dejte medvědímu česneku v kuchyni šanci a nebudete litovat!
Jaro je opravdu krásné roční období. Všechno v rozpuku a po bílé nebo šedé zimě a šeru jsou ve hře zase barvy. Všude to voní kvetoucími nádherami, není tak vlhko… A to je pro spoustu alergiků problém. Jak se ušetřit kýchání a slzení aspoň doma?
Spousta, spousta našich babiček ho měla na zahradě. Pěstovaly v něm lahodnou zeleninu, jejíž chuť překonala chuť plodů z obchodu snad stonásobně. Tak proč si skleník nepořídit taky, pokud na něj máte místo? Nebo raději fóliovník?

Témata měsíce všechna témata