Patříte mezi ty, které každoroční vyúčtování za vodu nemile překvapí? I malé kroky vám mohou ušetřit stovky, někdy až tisíce korun. Zvažte, jestli vám místo plné vany, nebude stačit rychlá sprcha.
Říká se, že za každou rozkousanou botou, kapesníkem nebo novinami stojí pes, kterému je buď smutno, nebo se bez vás doma jednoduše nudí. Jakkoli si může být jistý tím, že přijdete a budete se mu věnovat, právě teď s ním nejste.
Stala se vaším společníkem v těchto chmurných měsících rýma? Tuny kapesníků, hromady léků a teplá peřina se stali vašimi nejlepšími přáteli? Snažíte se sebevíc, aby už odešla, a ona ne a ne? Vyzkoušejte léčivé účinky rýmovníku! Zatočí nejen s rýmou.
Suvenýr z letní dovolené u moře v podobě pecky z exotického ovoce? Proč ne! Ve většině případů z nich lze velmi snadno vypěstovat nové rostliny, které vám při správné péči mohou i za několik let zaplodit.
Alobal, jinak také aluminiová či hliníková fólie, je praktická věc, která vám může pomoci nejen v kuchyni. Přinášíme vám pár fantastických triků, které vám mohou mnoho věcí ulehčit. Nemáte-li alobal doma, po přečtení článku pro něj určitě poběžíte.
Prodlouží vám život a zpomalí proces stárnutí! Plody kustovnice čínské jsou ovoce plné vitamínů a antioxidantů. Pojďte s námi poznat sílu goji! Možná vás překvapí, kolik tělu prospěšných látek se může ukrývat v tak malé bobuli.

Témata měsíce všechna témata