Plynárenskou soustavu tvoří plynovody. Na území Česka dosahuje jejich délka včetně přípojek více než 73 tisíc kilometrů. Chcete za plyn ušetřit? Podívejte se, jak funguje distribuce do jednotlivých oblastí a jaký je rozdíl mezi distributorem a dodavatelem
Toužíte po zajímavé dekoraci do vašeho domova? Vsaďte na kokedamu! Nový způsob pěstování, který si teprve hledá své pěstitele. Zavěšená v prostoru nebo položená na misce se může stát originální dekorací.
Mikrovlnnou troubu má doma skoro každý. Málokdo ji však využívá i k jiným úkonům než k ohřívání a rozmrazování jídla. Pojďte se s námi podívat na málo tradiční využití mikrovlnné trouby. Možná vás překvapí, s čím vším vám může pomoci!
Jen co otevřete vchodové dveře, vyvalí se na vás typická „vůně“ čisticího prostředku s vysokým obsahem chloru. Ve WC míse máte zavěšené nejrůznější „voňky“ a celý prostor po každé návštěvě toalety pro jistotu vystříkáte osvěžujícím sprejem.
Nečekané návštěvy a tchyně mají jasný jízdní řád – zaručeně vždy dorazí ve chvíli, kdy to u vás doma vypadá, jako by tam právě vybuchla atomovka. Je sice hezké, když vám návštěva zavolá a oznámí, že se u vás zjeví asi tak za půlhodinku.

Místnost sloužící jen pro stravování se objevuje spíše mimo zdi našich domovů. Většinou jí vyhrazujeme koutek v kuchyni nebo ve velké obývací kuchyni. Ať už stůl stojí kdekoliv, měl by se držet několika pravidel pro příjemnější průběh jídla.

Témata měsíce všechna témata