Bez dobrých sousedských vztahů jen těžko dosáhneme spokojeného bydlení. Platí to o bydlení v domě i v bytě. V bytě jsou si lidé mnohem blíž a obecně mají méně soukromí, proto se i nepříjemní sousedé zdají být blíže.
To, že ovoce a zelenina je plná vitamínů, ví každé malé dítě. Jen málokdo však ví, že tyto potraviny jsou také plné zdraví škodlivých látek. Zbavte se s námi zbytečné dávky chemie. Obyčejné omytí pod tekoucí vodou totiž mnohdy nestačí!
Zpříjemněte si své kancelářské prostředí, abyste si i při důležité práci mohli připadat jako doma na svém gauči. Stačí pár jednoduchých triků.
Máte pokoj orientovaný na sever, do kterého prostě slunce nezasvítí a nezasvítí? Pak do něj sluneční paprsky pusťte skrze žlutou barvu. Ta totiž umí místnost prohřát a prosvětlit. Ale pozor, ne každý odstín je správný, některé působí agresivně.
Uchránit sedací soupravu před skvrnami je mnohdy nadlidský výkon. Zvláště s malými dětmi stačí chvilka nepozornosti a nehoda je na světě. Nepanikařte a při odstraňování skvrn vsaďte na osvědčené babské rady!
Medvědí česnek je zdravá bylina, která voní a chutná po česneku. Listy medvědího česneku ochutí jídlo a dodají tělu potřebné minerální látky a vitamíny. Dejte medvědímu česneku v kuchyni šanci a nebudete litovat!

Témata měsíce všechna témata