Jste zde

Unikátní koncepty a atraktivní lokality – takové jsou nové byty v Praze. Na kolik vyjdou?

Zdroj: www.druzstevnibyty-stodulky.cz

Dost bylo šedivých sídlišť. Doba přeje designovým novostavbám. Právě do nich se Češi stěhují stále častěji, právě ty dnes vznikají ve velkém i v Praze. Pojďte se podívat na ty nejvýznamnější. A povíme si i něco k jejich cenám.

18. 12. 2012

Bezprostřední blízkost přírody nebo naopak historická lokalita obklopená vinohrady. Nové rezidenční projekty v Praze sázejí na unikátní prostředí. A také na přidané hodnoty v podobě služeb v domě nebo kompletní občanské vybavenosti. 

Kejřův Park 1 – společná práce architektů i přírody

nove-byty-v-praze

Projekt Kejřův park staví na provázanosti moderní architektury s přírodou. Zdroj: www.kejruv-park.cz

Na vzniku tohoto projektu se kromě vyhlášených architektů a developerů podílela také sama příroda. Společně tak vytvořili dokonalou symbiózu moderní architektury a všudypřítomné zeleně. Dominantou projektu Kejřův Park 1 je nově revitalizovaný Hořejší rybník a místní lesopark – ideální místo  pro sport a odpočinek.

Standard bydlení je tady opravdu vysoko. Mělo by jít o bydlení bez kompromisů. Každý z bytů je navíc doplněn o balkon nebo terasu s výhledem na okolní přírodu. A do centra Prahy je to pouhých patnáct minut.

Kejřův Park 2 – pokračování úspěšného projektu

nove-byty-v-praze2

Druhá etapa Kejřova parku staví na stejných principech jako ta první - takže do přírody je to jen kousek. Zdroj: www.kejruvpark2.cz

Druhá etapa projektu Kejřův Park navázala na úspěchy etapy předchozí. Kejřův Park 2 se nachází v Praze  9 – Hloubětíně a stejně jako etapa předcházející, je obklopen téměř nedotčenou přírodou s řadou zajímavostí. Relaxovat můžete opět u Hořejšího rybníka.  Prozkoumat okolní krásy je možno prostřednictvím cyklostezek a rodinný piknik nebo snídani v trávě můžete realizovat v okouzlujícím lesoparku s řadou bublajících jezírek, dřevěných lávek a relaxačních zón.

Areál Kejřova parku je střežen ostrahou po dobu 24 hodin a je zde zajištěna výborná dopravní dostupnost i veškerá občanská vybavenost. Celkový počet bytů se v druhé etapě projektu ustálil na čísle 135. Ačkoli je plánované dokončení výstavby stanoveno na jaro roku 2014, rezervovat a odkupovat jednotlivé byty lze již nyní.

Proč si koupit byt v Praze?

  • Atraktivní lokality a vysoké standardy vybavení
  • Různorodé dispozice bytů
  • Záruka na nové byty
  • Veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost

Vinohradská 33 – bydlení na dobré adrese

nove-byty-v-praze3

Rezidenční projekt Vinohradská 33 sází na luxus, tradici a zachování některých secesních prvků. Zdroj: www.vinohradska-33.cz

Sníte o luxusu a nadčasovém bydlení v atraktivní lokalitě našeho hlavního města? Pak svojí pozornost věnujte projektu Vinohradská 33. Rezidence Vinohradská se nachází lokalitě Prahy 2, která disponuje svým osobitým kouzlem s historickým nádechem.

Rezidence prošla rozsáhlou revitalizací, která zachovala místní secesní prvky a přidala další architektonické zajímavosti. Celkem zde vyroste 11 luxusních bytových jednotek s vysokými standardy vybavení a kancelářské prostory, které mohou excelentní formou reprezentovat některou  společnost. Prosvětlené bytové jednotky o dispozicích 2+kk, až 4+kk kladou důraz na maximální komfort a bezpečnost rezidentů.

Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost i veškerá občanská vybavenost. V okolí najdete třeba vyhlášené Riegerovy sady. Projekt má být dokončen na podzim roku 2013, jednotlivé byty lze však rezervovat již nyní.

Britská čtvrť IV – ideální bydlení pro rodiny s dětmi

nove-byty-v-praze4

Britská čtvr´t je ideální bydlení pro rodiny s dětmi. Zdroj: www.britska-ctvrt.cz

Nově otevřená čtvrtá etapa projektu Britská čtvrť realizovaná v lokalitě Prahy 13 vás uchvátí svým umístěním a architekturou. Projekt nabídne celkem 137 bytů o různých dispozicích s vyššími standardy vybavení a tříletou zárukou.

Součástí areálu je také rozlehlý park s řadou relaxačních zón a moderní dětské hřiště doplněné o bezpečné atrakce pro všechny věkové skupiny dětí. Od nejbližší stanice metra vás dělí pouhá jedna minuta chůze. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost – od mateřských a základních škol, přes nákupní střediska, až po moderní sportovní areály, restaurace a tematické kavárny. V této etapě se prolínají originální nápady developerů, ale také moderní vzhled světových unikátů.

Na kolik vyjde byt v Praze?

  • Družstevní byty Stodůlky – volné byty od 1, 5 mil
  • Britská čtvrť IV – volné byty od 2,5 mil
  • Kejřův Park 1 – volné byty od 4,2 mil
  • Kejřův Park 2 – volné byty od 2,1 mil
  • Vinohradská 33 – volné byty od 5 mil

Družstevní byty Stodůlky – družstevní byt má svá specifika

Sníte o své vlastním bydlení v atraktivní lokalitě Prahy? Nechcete se ale zbytečně zadlužovat? Díky páté etapě projektu Britská čtvrť máte naději na nové bydlení s vyššími standardy vybavení. Družstevní nové byty Stodůlky jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Pro jejich koupi totiž nepotřebujete žádné závratné finanční sumy. Stačí zažádat o vstup do pražského bytového družstva a zaplatit 25 % z ceny nemovitosti. Zbytek prostředků uhradíte v rámci pravidelného měsíčního nájmu.

Proč se rozhodnout pro družstevní výstavbu? Kromě finanční dostupnosti je zde zahrnuta řada dalších výhod. O veškeré opravy v bytech i společných prostorách domu se stará bytové družstvo, zajímavé jsou také ceny doplňkových služeb (internet, pojištění, právní poradna), které můžete jako člen družstva využívat. Pokud máte zájem o koupi družstevního bytu, nemusíte bance prokazovat bonitu ani výši svých příjmů. Také administrativa spojená s převodem bytu na nového vlastníka je naprosto minimální.