Jste zde

Albertov Rental Apartments: Útulný domov pro nájemníky, kteří hledají hotelovou péči

apartmány albertov interiér Zdroj: Albertov.eu
Přes 10 let je Albertov Rental Apartments synonymem nadstandardního nájemního bydlení v centru Prahy. Se zařízenými byty, hotelovými službami, vinicí, restaurací i obchody poskytuje přechodné domovy náročné klientele na prominentní adrese pod Vyšehradem.

13. 1. 2020

Mít nový domov do minuty, v designovém a plně vybaveném bytě, bez jakýchkoli starostí se zařizováním. S touto jedinečnou myšlenkou zahájil před více než deseti lety svůj provoz pilotní areál takzvaných servisovaných apartmánů skupiny CTRAlbertov Rental Apartments v Praze.

Úspěch byl okamžitý a poptávka rychle rostla. Síť areálů s unikátní filosofií péče o rezidenty se od té doby rozrostla také o komplexy v německých Drážďanech a Regensburgu a ve slovenských Košicích.

Průkopník a inovátor servisovaných apartmánů

Styl bydlení s „pocitem domova a pohodlím hotelu“. Tak znělo úvodní motto projektu, které provází Albertov Rental Apartments dodnes. Nájemníci v pražských apartmánech stráví v průměru 30 měsíců. Nejvíc si cení právě flexibilní délky pronájmu. Dále nepřetržité individuální péče v uzavřeném klidném areálu, kdy se mají v případě potřeby vždy na koho obrátit, a perfektní dopravní dostupnosti MHD i parkování v centru Prahy.

Zdroj: Albertov.eu

Od svého vzniku nabízel areál uprostřed metropole svým rezidentům plně vybavené a zařízené byty o dispozicích 1+kk až 4+kk, služby recepce a techniků a možnost úklidu či žehlení. V současném areálu se šesti apartmánovými budovami, z nichž nejvyšší čítá sedm pater, je navíc rezidentům k dispozici supermarket LIDL, restaurace Potrefená husa, bankomat a obchody s produkty denní potřeby.

Pohodlí domova s požitky jako na dovolené

Ke komplexu náleží také privátní vinice s romantickým posezením v altánu a výhledem přímo na Vyšehrad. Pro děti jsou vyhrazeny dětské koutky v restauraci uvnitř areálu a další vyžití naleznou v sousedním rozlehlém parku Folimanka s několika dětskými i sportovními hřišti a vodními prvky.

„Stále se snažíme vyvíjet a zlepšovat naše služby vzhledem k potřebám a přáním našich rezidentů, ke kterým přistupujeme vždy individuálně. Naše recepce mimo jiné přijímá nájemníkům poštovní zásilky a je nápomocna při řešení nejen otázek spojených s bydlením. Mezi restaurací a byty funguje donášková služba. Aktuálně modernizujeme společné prostory a postupně renovujeme zařízení našich apartmánů,“ uvedla ředitelka areálu Veronika Ježková.

Zdroj: Albertov.eu

Nadstandardní vybavenost bytů a uklidňující zeleň

Byty k pronájmu Praha 2 o dispozicích od 1+kk po 4+kk jsou plně vybaveny k absolutnímu pohodlí svých nájemců. Interiér je laděn do moderních barev, nábytek vytvořen bytovými architekty na míru. Chod domácnosti usnadňují veškeré spotřebiče – myčka, pračka se sušičkou, lednice, varná deska, kávovar i mikrovlnná trouba. Samozřejmostí v bytech je internetové připojení a satelitní TV vysílání. K dispozici je také podzemní parkování pro 300 vozidel.

Interiéry jsou navrženy elegantně a maximálně funkčně. Komfort bydlení podtrhují velká dřevěná okna, která prosvětlují celé místnosti, vytápěná podlaha, včetně koupelny, nebo dostatek rafinovaných úložných prostor. Několik bytů disponuje vlastní saunou. Designéři mysleli také na případné hosty, když apartmány vybavili rozkládací pohovkou.

Součástí nájemního bydlení jsou venkovní prostory plné zeleně, palem a olivovníků, které jsou celoročně udržovány zaměstnanci areálu. K tomu přísluší ke každému apartmánu vlastní exteriér v podobě balkónu, terasy nebo předzahrádky. Zde budete daleko od ruchu velkoměsta a přeci tak blízko k jeho centru.