Jste zde

Hledáte nový domov nebo investici? Nové byty v Praze jsou jedinečná příležitost

bydlení v praze Zdroj: {Oleksii Skrekoten} / Shutterstock.com
Nové byty, které se staví v Praze 4 v sousedství Vltavy a golfového hřiště, jsou skvělým tipem pro nový životní začátek. Přejete si, aby se projekt stal vaší novou adresou, nebo jej využijete k investici?

29. 9. 2020

Novostavba obklopená zelení a parkem

Co byste řekli tomu vlastnit byt na Praze 4, který přímo sousedí s překrásným parkem s biokoridorem Zátišského potoka? Nové byty v Praze jsou jedinečnou možností, jak odstartovat novou životní etapu. V jejich blízkosti se nachází golfové hřiště a mnoho míst k odpočinku – například cyklostezku nebo procházky i projížďky podél klidného toku řeky Vltavy. Stále je možné si rezervovat byty různých velikostí a dispozic.

Architektonicky čistý a nadčasový prostor k bydlení

Budete si přát moderní bydlení v architektonicky čistém prostředí, které se výborně hodí pro rodinu i jako možnost investice? Můžete si vybrat byt, který bude přesně podle vašich představ.

Při tvorbě nových prostorů je dbáno na nadčasovost a eleganci bytových prostor, kde jsou splněny všechny moderní požadavky pro současné metropolitní bydlení. Na vás je už jen výběr vybavení, které s vámi rezonuje – nábytek a doplňky tak dotvoří celý prostor interiéru. 

Nová adresa pro krásný život

První fáze celého projektu výstavby nových bytů je právě před svým dokončením, proto se už představuje druhá etapa. Ta nabízí dokonce 236 nových bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Tato lokalita v blízkosti Vltavy přímo vybízí k aktivnímu způsobu života – cyklistika, běh a procházky můžete doplnit návštěvou blízkého sportoviště. Využít můžete i slevové kupóny na nákup potřebné sportovní výbavy. 

Jaký je váš sen o ideálním bydlení? Pokud se už nyní vidíte, jak si vychutnáváte kávu s výhledem na Vltavu a vaším domovem je klidné místo obklopené zelení, které přímo vybízí ke sportovním aktivitám nebo četbě, zarezervujte si své vysněné místo včas.