Jste zde

Bydlete v metropoli! Jaké nové bydlení v Praze čeká na nové majitele?

britská čtvrť Zdroj: Finep
Nemůžete si dovolit postavit vlastní dům? Bydlete v developerských projektech v Praze – staví se na území atraktivních pražských čtvrtí, nabízí zázemí pro podnikání, zábavu i odpočinek a splní vše, co očekáváte od dokonalého bydlení.

20. 12. 2021

Z Britské čtvrti vás od metra dělí pouhých 250 m

Mimořádně úspěšný stavební projekt Britská čtvrť se rozrůstá o další domy, které nabízejí byty do osobního nebo družstevního vlastnictví. 

finep_3.jpg

Britská čtvrť
Zdroj: 
Finep

Ve zdejší lokalitě vzniklo téměř samostatné město – doslova za rohem nakoupíte v Bille nebo drogerii. S obchodním partnerem potom zajdete na oběd do nedaleké restaurace a po práci se rodinou vyřádíte na jednom z dětských hřišť. A kdyby vám to bylo málo, z blízké stanice metra Stodůlky jste v centru Prahy jedna dvě.

Na cyklovýlet do okolí projektu Kaskády Barrandov

Do okouzlující přírody Prokopského údolí z nového bytu v developerském projektu Kaskády Barrandov dorazíte za 15 min. Jedno z nejkrásnějších míst v Praze je protkané cyklostezkami, skalami a rozhlehlými lesy. Užijte si odpočinek v přírodě po náročném pracovním dni.

finep_2.jpg

Kaskády Barrandov
Zdroj: 
Finep

Ani za prací nemusíte daleko – tramvaj vás za 12 minut doveze na Smícháč. Odtud se metrem snadno rozprchnete do kanceláře nebo nákup do obchodního centra.

Připravované byty si noví majitelé mohou pořídit do osobního nebo družstevního vlastnictví

Užijte si krásná panoramata z bytu v Harfa Park

Nové Vysočany spojují vše, co potřebujete pro klidné bydlení, zábavu i odpočinek. Vydejte se na procházku s rodinou k nedalekému parku Podkovářská a do okolí říčky Rokytka. O víkendu zase protáhněte tělo na jedné z blízkých cyklostezek, které vás zavedou až do centra Prahy.

fnep_1.jpg

Harfa Park
Zdroj: 
Finep

Na nákup nebo do restaurace se z bytu v Harfa Park vydejte doslova přes ulici, případně můžete jet autobusem jednu zastávku na metro. Do středu metropole vás dopraví za 10 minut.

Nové byty v Praze představují skvělou investiční příležitost bez ohledu na to, zda je pořizujete do osobního, nebo družstevního vlastnictví. Pokud se vám líbí, oslovte zástupce společnosti Finep, který vám představí aktuální nabídku.