Jste zde

Šungit: Kámen života, který vylepší vodu a zlepší atmosféru u vás doma

lesklý šungit Zdroj: Bigstockphoto
Doma vás prý zbaví škodlivého elektrosmogu a pitnou vodu promění v léčivý nápoj. Poznejte s námi šungit a vyzkoušejte jeho unikátní vlastnosti na vlastní kůži.

27. 8. 2021

Šungit, kterému se také právem přezdívá kámen života, je uhlíková hornina černé barvy, která dokáže pohltit to, co nám škodí, a naopak posílit to, co nám prospívá. Vliv má na naše zdraví, na kvalitu života i na klima v domácnosti, které dokáže ozdravit a zbavit škodlivého elektrosmogu. Způsobů, jak využít šungit, je celá řada.

bigstock-natural-stone-shungite-in-wome-398754044.jpg

šungit v dlaních
Zdroj: 
Bigstockphoto
Šungit posílí vaše tělo, duši i mysl, ale také vám pomůže k tomu, abyste žili ve zdravějším prostředí. 

Zlepší kvalitu i chuť pitné vody

Asi nejznámější a nejčastější je příprava šungitové vody, která vyléčí mnohá onemocnění a má blahodárný vliv na celý organismus. Obyčejnou kohoutkovou vodu šungit obohatí o draslík, vápník, sodík, hořčík a spoustu dalších minerálních látek, odstraní z ní až 95 % všech nečistot, virů i bakterií, vyrovná její pH a eliminuje nepříjemný zápach i pachuť. 

bigstock-shungite-stones-in-a-glass-of-296374024.jpg

šungitová voda
Zdroj: 
Bigstockphoto
Popíjení šungitové vody prý také zlepší váš zdravotní stav a má omlazující účinky. Posílí imunitu, zlepší trávení, zbaví vás bolesti hlavy i únavy.

A jak na ni?

Příprava šungitové vody, která bude nejen zdravější, ale i chutnější, je velmi snadná. Největší kámen úrazu tkví pouze v tom, abyste nenaletěli nepoctivým prodejcům, kteří prodávají falešný šungit. Kámen proto vždy kupujte s certifikací o jeho složení

Kámen před každým použitím umyjte pod proudem vlažné vody, nechte ho nabít na sluníčku a poté ho umístěte do skleněného džbánku s pitnou vodou. Vodu můžete začít používat už po 30 minutách, mnohem lepšího výsledku však docílíte, když kámen necháte ve vodě ponořený minimálně 24 hodin

Vodu můžete popíjet, můžete ji využít k obkladům na bolavé klouby i k léčbě drobných poranění a popálenin. Vděčni za ni budou ale i venkovní růže, jahody, tulipány nebo třeba i vaši domácí mazlíčci. 

Zbaví váš byt negativní energie a pohltí škodlivý elektrosmog

Elektrosmog je neviditelné zlo moderní doby, které je všude kolem nás. Doma ho částečně můžete eliminovat například vypínáním elektrických spotřebičů ze zásuvky, ale z venku se jeho působení ubráníte velmi těžko. Pomoci vám však může právě šungit. Nejenže doma pohltí elektromagnetické záření, ale také vyčistí prostor od negativní energie a neutralizuje geopatogenní zóny. 

Šungit můžete sehnat v mnoha podobách. Opatřit si můžete šungitovou drť, pyramidu, válečky i šperky, které můžete nosit stále na svém těle.

Šungit stačí rozmístit po bytě, umístit ho ke zdroji elektromagnetického záření nebo ho položit pod postel, kde vytvoří ochranné pole a ochrání kvalitu vašeho spánku. Zbaví vás podrážděnosti, neklidu i únavy.

Minimálně jednou za měsíc je však nutné šungit opláchnout pod proudem vody a nechat ho nabíjet alespoň jednu hodinu na sluníčku. 

Zdroje:

  • https://www.econea.cz/sungit-drt-na-pripravu-vody-o-velikosti-1-2-cm-1-kg/
  • https://www.econea.cz/blog/sungit-do-vody-vlastnosti-ucinky/
  • https://www.sungitstore.cz/o-sungitu/navod-na-pripravu-sungitove-vody/
  • http://www.temple.cz/sungit-2k/sungit-dle-pouziti-71k/odstraneni-vlivu-negativnich-zon-sungitem-73k
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0ungit
  • https://www.dub.cz/cs/sungit
  • https://aranys.cz/blog/12_%c5%a0ungit.html