Jste zde

Chytré osvětlení nabídne útulný domov a pohodlí na jedničku

chytré osvětlení v mobilu Zdroj: Shutterstock
Dnes je možné ušetřit na výměně starých žárovek nemalé peníze. Takový krok už ale udělala snad každá moderní domácnost. Zdroj světla nemůže mít příkon 60, 75 nebo 100 W. Důležitá je efektivita, která při meziročním vyúčtování hodně uleví peněžence.

13. 1. 2023

Úsporné světlo je tu s námi už celou řadu let, platí už za nezbytnou součást našich domovů. Doba ale jde ještě dál a termín, jakým je právě chytrá domácnost, dostává nové obrysy. Jde o velkou novinku, která se líbí všem. Naladit si teplotu světla podle toho, co právě děláte? K práci nebo odpočinku? Jistě, tohle je už samozřejmost!

S mobilní aplikací je všechno jednodušší

Na výběr je až 16 milionů barev, jas 810 lm je dostatečný jak pro obývací pokoj, tak i ložnici nebo další místnosti v bytě. Chytré osvětlení si velmi jednoduše sladíte podle svých představ s propracovanou mobilní aplikací. Nabízí se i možnost ovládání hlasem skrze Amazon Alexa nebo Google Home.

chytre_osvetleni_1.jpg

chytré osvětlení
Zdroj: 
www.cel-tec.cz

Chcete změnit intenzitu světla nebo jeho teplotu? Studená bílá, neutrální bílá a teplá bílá, stačí pár vteřin a vše je připraveno. K dispozici jsou i různé scénáře, připraveno je až šestnáct milionů barev. Stačí jeden klik v aplikaci ve vašem smartphonu, nemusíte ani chodit k vypínači a díky Wi-Fi připojení lze osvětlení změnit odkudkoliv.

Čeká vás odpočinek nebo rodinná oslava?

Vylaďte si atmosféru podle svých představ jediným kliknutím! Můžete také tento propracovaný systém světel spojit s dalšími chytrými přístroji. V základní nabídce najdete i zásuvky, se kterými si změříte domácí spotřebu, nebo detektory vlhkosti a teploty, díky nimž budete mít pod kontrolou garáž i předsíň. K dispozici jsou i Wi-Fi kamery, které umožní dokonalý přehled nad bytem, ve kterém právě nejste. Více informací o této problematice najdete na cel-tec.cz!