Jste zde

Unikátní Zelený Botič: Podívejte se, jak se dá žít v Praze a zároveň uprostřed zeleně

Zdroj: www.zelenybotic.cz

Dá se v Praze bydlet v zeleni a zároveň v dosahu všeho důležitého? Podívejte se na unikátní pražské „zelené lokality“ a přesvědčte, že to možné je!

19. 6. 2012

Životní úroveň roste a člověka už neuspokojí jen bydlení, které je bezpečné a dostupné, ale také krásné. Lidé už nehledají bydlení, které „jen“ uspokojí základní životní potřeby, ale také estetické potřeby a citové vnímání. Hledají místo, kde chtějí zestárnout, místo, kde chtějí vychovávat děti. Místo, které nebude ležet v džungli betonu, ale uprostřed zeleně.

Zelený Botič zůstane zelený navždy

Většina pražských bytů přitom nabízí pod okny jen rušné ulice a každodenní výhled právě na betonovou džungli. Bytový projekt Kaskády u Botiče je jiný. Byty jsou navrženy tak, aby vaše nové bydlení bylo co nejvíce v souladu s přírodou a přesto si zachovalo dobrou dopravní dostupnost.

A na rozdíl od podobných projektů Zelený Botič zůstane v zeleni navždy. Nezmění se za 10, 20 ani 30 let a před domem vám za pět let nevyroste dvacet dalších. Bytový komplex je totiž situován v těsném sousedství biokoridoru, tedy nedotknutelného cenného přírodního území, potoku Botič, což je mimochodem jeden z nejdelších pražských potoků.

botic2

Lokalita Zelený Botič je jen pár minut od metra a zároveň v místech, kde je kompletní občanská vybavenost. Zdroj: www.zelenybotic.cz

Veškerá občanská vybavenost přímo v místě

Lokalita Zelený Botič má výbornou dopravní dostupnost. V těsné blízkosti domů se nachází zastávka MHD Záběhlická škola, ze které je člověk za sedm minut autobusem na stanici metra Skalka. Za pět minut dojdete do nákupního centra, v docházkové vzdálenosti je také základní škola, mateřská školka a poliklinika.

Pěšky se dá dojít i do sportovního centra Hamr v Záběhlicích s kompletním sportovním zázemím. Pro relaxaci či vycházky s dětmi je pak ideální Hamerský rybník, lesopark nebo Hostivařská nádrž.

Jak vypadají byty?

Všechny nové byty jsou orientovány na jih a s výhledem do zeleně. Naprostá většina z nich má balkon nebo terasu, které svým atypickým tvarem zároveň člení fasádu domu. Protažená okna jsou potom kvalitní ochranou proti hluku. Na severní straně domu je umístěno schodiště, výtah a chodba, ne však byty samotné. Garážová stání jsou ukrytá pod zemí, aby nerušila harmonii místa.

botic3

Takto by měly vypadat byty. V nabídce jsou jak 1+kk, tak prostoérné 3+kk. Zdroj: www.zelenybotic.cz

První etapa kolaudace, která proběhne toto léto, zahrnuje 102 bytových jednotek kategorií 1+kk až 3+kk ve dvou domech spojených podzemními garážemi. Samotné stavební práce jsou už hotové a teď probíhají už jen dokončovací práce na terénních úpravách a interiérech bytu.

Chcete vědět víc? Přijďte se podívat!

Uvažujete o koupi bytu v Praze , ale nemůžete se rozhodnout? Přijďte se nezávazně podívat k nám v jednom ze dnů otevřených dveří.Připravený pro Vás bude zařízený vzorový byt, prohlédnout si můžete také všechny volné byty i jejich okolí. Vaše děti zatím zabaví šikovná pečovatelka v našem dětském koutku. Tak věnujte trochu času své budoucnosti, přijďte si prohlédnout jedinečné bydlení na Zeleném Botiči – bydlení ve městě i v přírodě.