Jste zde

Nejžádanější pražské lokality pro bydlení? Smíchov, Podolí i Žižkov!

Zdroj: Bytysvet.cz

Blízkost centra a metra, občanská vybavenost-  to jsou základní faktory, které určují, o jaké lokality je v Praze největší zájem. Na špičce žebříčku jsou lokality jako Smíchov nebo Podolí. Žádané jsou ale i byty na Žižkově nebo v Kobylisích.

12. 2. 2013

Zároveň ale u těchto lokalit platí všechny ekonomické zákony o vzájemnosti nabídky a poptávky. Ceny bytů v těchto lokalitách patří k výrazně vyšším, než třeba u bytů v okrajových částech Prahy. Cena za metr čtvereční tak může být i dvojnásobná. V Podolí třeba zaplatíte za metr čtvereční až 150 tisíc korun.

Cenově přijatelnější je potom bydlení na Smíchově. Kromě klasické staré zástavby tu se tu nový obyvatelé zabydlují v úplně nových domech. Jedním z významných projektů je projekt viladomů Na Pláni. Pojďme si o něm říci víc.

Projekt Na Pláni, seznamte se!

Bytový projekt Byty Svět - Na Pláni nabízí nové byty na Praze 5 v krásných viladomech v žádané lokalitě Malvazinek. Osm viladomů nabízí celkem 103 bytů všech dispozic od 1+kk až po 4+kk s velkými terasami. Jedinečná lokalita nabízí krásný výhled na Prahu a přilehlý Paví vršek. V suterénu všech domů najdete dostatek parkovacích stání. Pečlivě vybraná lokalita, kvalita bydlení i nádherný výhled jsou jen některé z mnoha výhod bytového projektu Svět.

byty-svet2

V ulici Nad Vodojemem vzniká nový developerský projekt viladomů. Zdroj: Bytysvet.cz

Centrum do 10 minut

Díky skvělé lokalitě se velmi rychle dostanete do centra Prahy. Za pár minut chůze dojdete na tramvajové nebo autobusové zastávky, odkud jste za necelých 10 minut na metru Anděl. Autem jste ihned na pražském okruhu

Příroda na dosah ruky

Pečlivě vybraná lokalita kromě blízkosti centra nabízí dostatek zeleně a přírodních parků. V těsné blízkosti se nachází park Santoška, a Paví vršek. Nedaleko bytového projektu se nachází velmi oblíbené místo pro trávení volného času - Ladronka, kam můžete vyrazit na kolo, inline brusle, nebo jen tak relaxovat. Krásné procházky nabízí Prokopské a Dalejské údolí.

byty-svet3

Takto vypadá vizualizace nového projektu na Smíchově. Zdroj: Bytysvet.cz

Veškerá občanská vybavenost

Co se týče občanské vybavenosti tak obchody a obchodní centra jsou k dispozici hned tři. Nákupní centrum Nový Smíchov na Andělu a Galerie Butovice, kde jste autem i MHD do 10 minut. Nebo vzdálenější nákupní centrum Zličín. Za sportem můžete vyrazit na tenisové kurty Cibulka, Golfové hřiště Motol, Boulderovou stěnu Lokal Blok nebo Holmes Place na Andělu. Poliklinika, mateřská škola nebo základní škola se nachází o pár ulic vedle.

Pokud hledáte příjemné bydlení v novém bytě na Smíchově, je bytový projekt Na Pláni určený přesně pro Vás. Vyberte si byt podle světové metropole a kupte si byt za výhodnou cenu