Jste zde

Bydlení podle horoskopu: Panny dbají na pořádek a praktičnost

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Panny to mají mnohdy s bydlením opravdu náročné, protože pro ně takřka neexistuje nic důležitějšího než pěkně zařízený a hlavně prakticky vybavený domov. Vždy potřebují mít jistotu, že mají své bydlení pod kontrolou.

14. 9. 2017

A když říkáme pod kontrolou, máme tím na mysli opravdu pod kontrolou. Panny nejraději bydlí ve svém vlastním, ať už jde o byt, nebo o dům. Zpravidla nemají rády pronájmy, protože v těch není bydlení z dlouhodobého hlediska jisté. A to je irituje.

Obecně Panny v interiéru i v exteriéru, například na zahradě, milují systém a rovnoměrnost. Jestli se jejich sklon k perfekcionismu někde projevuje stoprocentně, pak to bývá právě oblast bydlení.

Barva? Vždycky žlutá

Se znamením Panny se podle horoskopu pojí žlutá barva, kterou těsně následuje oranžová. Ta je jí v mnohém charakteristicky podobná. Žlutá barva symbolizuje veselost, moudrost a inteligenci a má povzbuzující účinky. Napomáhá uvolnění, což je pro Panny v jejich domově tím naprosto nejdůležitějším.

Panny milují žlutou barvu. A tak by se jim tato kuchyň mohla líbit i přesto, že není z přírodních materiálů.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Přírodní materiály hrají prim

Panny nesnášejí vše umělé, zato v přírodních materiálech se doslova vyžívají. Nejvhodnějším materiálem je pro ně dřevo, ať už mluvíme o nábytku, nebo o podlahových krytinách. Protože jsou zrozenci v tomto znamení pořádkumilovní, je pro ně důležité, aby se vše dobře a snadno udržovalo. Je tedy vhodné vybírat si nábytek i doplňky jednodušší a nepříliš zdobené nejrůznějšími kudrlinkami, z jejichž záhybů se jen těžko dostává prach. Rozhodně se do jejich domácnosti nehodí umělohmotné vybavení, kov, plast nebo imitace přírodních materiálů.

Chtějí extra vybavení

Zatoužili jste někdy po krbu přímo ve svém obývacím pokoji? Kdo z nás vlastně ne? Věřte však, že nejvíce po něm touží právě Panny. Samotný oheň je dokonale uklidňuje a nabíjí energií a jeho barva je přímo magicky přitahuje.

Být hrdým majitelem prostorného obývacího pokoje s krbem? Pro zrozence Panny je to sen!Zdroj: www.bigstockphoto.com

Stejně tak to mají se zahradou. Ta pro ně znamená oázu klidu, v níž si dokonale vychutnají všední i sváteční dny, dokonce i chvilky, které si pro sebe ukradnou v těch nejrušnějších obdobích. Příroda jim dodává sílu.

Mezi doplňky nesmí chybět květiny

Zrozenci tohoto znamení dávají přednost velmi jednoduchým doplňkům, které si dokonce rádi sami vyrábějí, především z keramiky. Tím, čemu ale dávají největší přednost, jsou živé květiny, ať už půjde o kaktusy, o něž se téměř nemusejí starat, nebo o rostliny vyžadující tu nejnáročnější a nejdůslednější péči. Smysl pro ni totiž Pannám nechybí.

Vůně jedině jemné

Do bydlení organizovaných a pořádkumilovných Pann patří i jemné a přírodní vůně. Ideální je pro ně vůně lesa, borovice, pryskyřice a šeříku. Nezáleží příliš na tom, zda si přinesou domů úlovky přímo z přírody nebo nechají zapůsobit vonné esence. Hlavně když jejich obydlí provoní nefalšovaná vůně přírody.

Zařiďte si bydlení podle své přirozenosti

Patříte k Pannám a nevyhovuje vám vaše současné bydlení? Možná jste dosud jen nevěděli, co vám vadí, ale už tušíte, jak to napravit. Nebo máte inspiraci, pokud se k vám bude nějaká příliš systematická Panna stěhovat. Pokud se vyvarujete všeho umělého, žádný problém se nevyskytne.