Jste zde

Bydlení pro Blížence: Milují jednoduchost, veselost a pohodlí

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Blíženci bývají intelektuálně založení, zajímají je názory ostatních a tento zájem může přerůst až v lásku k filozofii. Blíženci rádi komunikují a jejich myšlenky občas přestáváme stíhat. Jsou snadno přizpůsobiví, ale v oblasti bydlení to příliš neplatí.

24. 5. 2020

Jejich interiéry totiž musí být, jako u dalších znamení zvěrokruhu, specifické a upravené právě pro ně a pro jejich neustálý duševní a tělesný pohyb. Jak tedy vypadá byt moderního Blížence?

Barvy, které rozveselí i zklidní

O Blížencích se říká, že rychle mění nálady, takže pokud se ráno usmívají, večer mohou být smutní nebo zuřiví a divit bychom se tomu rozhodně neměli. Proto by ve svém interiéru měli volit barvy, které je rozveselí, ale i barvy, jež je příjemně zklidní. 

Jendou jsou veselí, jindy v útlumu. Odpovídat by tomu i barevné ladění interiéru pro Blížence.Zdroj: www.bigstockphoto.com

V prvním případě se může jednat o žlutou či oranžovou, v tom druhém o pastelové barvy. Ideální je mít jednu místnost, do které se zavřou, až budou naštvaní na celý svět, a jinou, v níž rádi setrvají při smutku nebo která podtrhne jejich veselí. 

Když jednoduchost vládne

Blíženci nedají dopustit na jednoduše, střídmě vybavené místnosti, tedy alespoň co se nábytku týče. Jeden pohodlný gauč a pěkná obývací stěna jim ke štěstí stačí. Na druhou stranu ale nedají dopustit na technické vychytávky – televizi, přehrávače, počítač. Na návštěvě u Blížence si dost možná všimnete, že má někde blízko sebe stále v pohotovosti telefon. Ze všech zmíněných přístrojů zkrátka musí každý uznat, že jde o komunikativní jedince. 

Právě kvůli zmiňované společenskosti a komunikativnosti je pro zrozence tohoto znamení nejdůležitější místností obývací pokoj a kuchyň, v nichž mohou své návštěvy bavit i hostit. 

Obyčejné a funkční materiály – nic víc

Jak již bylo řečeno, Blíženec si potrpí na jednoduché účelové vybavení. Žádné drobounké doplňky, na které se jen zbytečně práší. Jen praktické věci – a když si je vybírají, tak jedině ty dřevěné. Gauče, křesla a židle musí být pohodlné a mít příjemné potahy. Blíženec totiž myslí nejen na své pohodlí, ale na pohodlí svých návštěv. 

Blíženci jsou velmi komunikativní a chtějí, aby se u nich jejich návštěvy cítily dobře.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Vyvolená vůně? Citrónová

Citrónové aroma nelze mít v bytě stále. Pokud ale Blíženci chtějí provonět místnosti, potom na tuto vůni vsadí. Je totiž svěží, dodává sebedůvěru a životní energii obecně. 

Jste Blíženci, nebo blíž jinému znamení? 

Patříte k Blížencům, kteří si zařizují moderní bydlení podle horoskopu? Pokud ne, nebuďte z toho rozpačití. Každý jsme jiný, a jestliže vám tyto tipy nic neříkají, jste zkrátka výjimkou, která tvoří pravidlo. Inspirovat se zde ale určitě můžete!