Jste zde

Vysavač ETA patří k nejkvalitnějším na trhu. Jak vybrat správný?

tyčový vysavač eta Zdroj: VGstockstudio / Shutterstock.com
Tradiční česká značka ETA vyrábí spotřebiče již více než 75 let. Vysavač ETA se tak stal vítaným pomocníkem v mnoha domácnostech. Jak vybrat ten správný pro vaše individuální potřeby?

24. 8. 2020

Robotický vysavač ETA

Robotické vysavače představují zcela moderní a inovativní způsob vysávání. Povrchy uklidíte velmi jednoduše a bez námahy. Díky inovativním funkcím a vlastnostem se spotřebič dokáže v místnosti pohybovat zcela sám a udělat veškerou práci za vás. Vysavač ETA se dá pořídit i s mopem, takže vám naprosto odpadne starost o podlahové krytiny. Senzor proti pádu ze schodů, automatické dobíjení nebo senzor proti nárazu jsou velmi příjemné funkce, které v moderní domácnosti nebo prostorách oceníte. 

Tyčový vysavač ETA

Mít denně čistou podlahu a neřešit délku kabelu se vám podaří s tyčovým vysavačem ETA. Je skladný a účinný a díky jeho akumulátorové úpravě jste naprosto mobilní a dostanete se i do nepřístupných míst.

Místo složitého rozkládání velkého vysavače tyčový vysavač jen vezmete do ruky a vysáváte. Až úklid dokončíte, uložíte jej zpět na nabíjecí stanici, a nemusíte se o nic starat. LED diody umístěné přímo na hubici vám usnadní úklid hůře přístupných a méně viditelných míst, takže budete mít uklizeno i v blízkosti kuchyňské linky. 

Víceúčelový vysavač ETA

Mokré a suché vysávání zvládají skvěle víceúčelové vysavače. Šamponování koberců a parní čištění jsou další z funkcí, které oceníte v rámci úklidu celého bytu. Kromě podlahových krytin s těmito stroji spolehlivě vyčistíte i sedací soupravy nebo interiér automobilu. Výhoda víceúčelového vysavače je jeho multifunkčnost – jednoduše vlastníte stroj, který zastane práci mnoha dalších. 

Už víte, jaký vysavač bude pro vás nejvhodnější? Česká značka ETA funguje na našem trhu už více než 75 let – a za tu dobu se těší vysoké spokojenosti svých klientů.