Jste zde

Tyčový vysavač Rovus zbaví prachu a nečistot: Jaké jsou jeho další výhody?

tyčový vysavač rovus Zdroj: Prostock-studio / Shutterstock.com
Skladný a oblíbený tyčový vysavač Rovus je vhodný pomocník do každé domácnosti. Velmi nízká hmotnost okolo dvou kilogramů a HEPA filtr jsou jednoznačné kvality, které jsou spolu s nízkou prodejní cenou vítanou nabídkou do celé domácnosti.

27. 8. 2020

Klíčové vlastnosti tyčového vysavače Rovus

Sháníte pomocníka do domácnosti, se kterým můžete hravě uklidit všechny nečistoty? Tyčový vysavač Rovus se dlouhodobě těší velké oblibě uživatelů, zejména pro svou velmi nízkou hmotnost okolo 2 kilogramů. Navíc je i takto skladný spotřebič vybaven HEPA filtrem, který je vysoce účinný a dokáže zachytit i mikroskopické nečistoty, jako jsou roztoči, části zvířecích chlupů a plísně. Tento filtr je ideální pro alergiky, a je navíc omyvatelný

Vysavač Rovus je ideální pro celou domácnost

Mít po ruce velmi lehký vysavač, který má dostatečně dlouhý kabel, je velkou výhodou. Díky pětimetrovému kabelu si můžete být jisti, že pohodlně uklidíte celou domácnost, nebo jej můžete využít i při úklidu automobilu. Díky nízké hmotnosti vám vysavač nebude nijak překážet ani v případě, že jej ponesete do schodů. 

Ruční i klasický vysavač

Vysavač Rovus je koncipován tak, že jej lze použít jako tyčový i ruční vysavač. Precizně tak uklidíte všechny povrchy, které je nutno ošetřit. Hravě si poradí s koberci, tvrdými podlahovými krytinami i kachličkami. Díky velmi nízké hmotnosti a možnosti jej lehce rozložit ho uvítáte při úklidu těžce přístupných míst – jednoduše se zbavíte drobků v blízkosti kuchyňské linky, a dokážete vysát i chuchvalce prachu pod pohovkou. Pomocí ručního vysavače se dostanete i na poličky nebo parapety. 

Díky všestrannému pomocníku se vaše domácnost zbaví prachu na všech typech povrchů. Jednoduché ovládání, dostatečně dlouhý kabel a multifunkční využití jsou jeho největší přednosti.