Jste zde

Redroad V17: Přizpůsobte si svého „parťáka na úklid“ pomocí pestré palety barev

Tyčový vysavač Redroad V17 Zdroj: https://redroad.cc/
Redroad uvádí na trh další skvělé zařízení! Všichni asi víme, že Redroad si získal zákazníky po celém světě. To díky své jedinečné kvalitě a propracovaným funkcím. Nově přichází s průlomovým modelem v podobě bezdrátového tyčového vysavače V17!

4. 11. 2021

Tento vlajkový model se nepostará jen o čisté prostředí ve vašem bytě, či domě, pro svůj vzhled je také skvěle vypadajícím pomocníkem, kterého si jednoduše zamilujete.

V tomhle ohledu můžeme citovat anglického kritika umění Johna Ruskina, který řekl, že: „Ze všech Božích darů vidoucímu člověku je barva tím nejposvátnějším, nejbožštějším a nejvážnějším“. A nový model Redroad V17 mu dává v tomhle ohledu za pravdu. Model je totiž vyveden v atraktivních barevných kombinacích, které mají na svědomí ekologické barvy významných světových značek (např. PPG a Musashi).

redroad-v17-an-20210901_03.jpg

Tyčový vysavač Redroad V17
Zdroj: 
redroad.cc

Na rozdíl od jiných konkurentů v tomto odvětví, Redroad provádí zákaznické průzkumy ve více zemích a ke každému modelu má k dispozici více než 200 recenzí před samotným dokončením barevného schématu produktu. A namáhavá práce se vyplácí: každý spotřebič Redroad je skvělým pomocníkem a zároveň moderní dekorací interiéru.  

Redroad V17 má dva HEPA filtry, z nichž jeden je na vstupu a druhý na výstupu. Společně tak odstraní 99,97 % roztočů, plísní, pylu a srsti domácích zvířat, které mohou stát za rozvojem respiračních onemocnění, astmatu nebo alergií. Filtry, které jsou součástí modelu, mají kryt, který můžete vybírat ze sedmi barevných kombinací.

redroad-v17-an-20210819_22.jpg

Barevné kryty na vysavač Redroad V17
Zdroj: 
redroad.cc

Díky tomu můžete vysavač přizpůsobit nejen vlastním preferencím, ale třeba také zbývajícímu zařízení v místnostech. Kryty navíc můžete průběžně měnit, takže máte jistotu, že se váš parťák na úklid jen tak neokouká.

HEPA filtry jsou nyní díky atraktivním barevným kombinacím nyní více než jen obyčejnou součástí vysavače. Kromě toho je samotný model Redroad V17 k dostání ve vícero barevných schématech, takže si stačí vybrat ten, který vám jednoduše padne do oka. Popusťte uzdu fantazii a nechte proniknout umění a eleganci v podobě nového modelu Redroad V17 také do vaší domácnosti.

Praktický tip závěrem: Zadejte při objednávce kód FAST18GO a získejte atraktivní slevu ve výši 450 korun ještě nad rámec akce!