Jste zde

Ušetřete na robotickém vysavači ROIDMI Eve Plus 4500 Kč. Pouze o letošních Vánocích!

ROIDMI Eve Plus Zdroj: roidmi.com
Ježíšek je sice ještě v nedohlednu, Mariah Carey nicméně zní na každém kroku. Ještě před tím, než propuknou ty hlavní vánoční oslavy, věnuje řada z nás spoustu času vánočnímu úklidu.

6. 12. 2021

Co takhle ho letos nechat na inteligentním pomocníkovi ROIDMI Eve Plus, který může být skvělým dárkem pro vás i vaše nejbližší? S atraktivní slevou 4500 Kč ho pořídíte v rámci vánočního výprodeje na e-shopu Robotworld!

Špičkový robotický vysavač může změnit váš dosavadní život zvláště ve chvíli, si uvědomíte, že nechcete většinu svého drahocenného času ztrácet úklidem. Pokud jste nestihli výhodnou akci na Black Friday, nadcházející vánoční výprodej je ideální šancí, jak robotického pomocníka ROIDMI Eve Plus koupit za výhodnou cenu.

12.jpg

Roidmi Eve Plus
Zdroj: 
roidmi.com
Tenhle vysavač se jen tak něčeho nezalekne.

ROIDMI Eve Plus je unikátní samovyprazdňovací robotický vysavač, který se může pochlubit celou řadou specifických vlastnosti. Mezi ty patří třeba obří výkon, dokonalý design nebo příznivá cena. Vysavač se může pochlubit obrovským sacím výkonem 2 700 pa, který z koberce nebo dalších podlahových krytin snadno dostane i hluboce usazený prach.

Nádržka o objemu 250 ml má několik úrovní regulace vody pro různé typy podlah. Baterie dokáže na jedno nabití vyčistit 250 m2. Když je zásobník na prach plný, vysavač se automaticky připojí do dokovací stanice, kde prachovou nádržku vyprázdní.

A 3 litrový sáček, který je součástí stanice, dokáže pojmout odpad, který v průměru odpovídá 60 dnům uklizení. Informaci o tom, že je potřeba prachový zásobník vyprázdnit, dostanete na svůj chytrý telefon s dostatečným předstihem. Kromě toho tuhle informaci uvidíte i na zmíněné stanici.  

Překvapivou funkcí ROIDMI Eve Plus je i sterilizace prachového zásobníku. Stanice, která odpad uchovává, je totiž vybavena deodorizačním generátorem částic, který ničí bakterie a odstraňuje pachy. Špičková samosterilizační funkce ROIDMI nejen sterilizuje nebezpečné mikroby, ale také odstraní běžné toxické chemikálie, jako je amoniak, formaldehyd, benzen a TVOC (Total Volatile Organic Compounds = úhrn všech těkavých organických látek, které se mohou nacházet ve vzduchu – pozn. redakce.). Když k výše uvedenému připočtete i skutečnost, že ROIDMI Eve Plus je výkonný robotický vysavač a mop v jednom, jen stěží budete hledat konkurenta.