Jste zde

Tuhle podlahu chcete: Keramická dlažba, která vypadá jako dřevo

Zdroj: mbkeramika.cz
Keramická dlažba je ideální volbou, pokud chcete vytvořit povrch, který vypadá stylově a elegantně, snadno se čistí a je odolný. Nicméně i dřevěná podlaha má něco do sebe. Chcete-li snoubit to nejlepší z obou, vsaďte na keramiku, která vypadá jako dřevo.

10. 2. 2017

Keramická dlažba se perfektně hodí do jakékoli části domu, do koupelny, kuchyně, obývacího pokoje, ale i do exteriéru, například na terasu či balkon. 

Dlažba napodobující dřevo je jeden z hlavních trendů poslední doby pro vnitřní i venkovní podlahy. Tento typ dlažby vypadá zcela přirozeně a spojuje krásu přírodního dřeva s odolností keramické dlaždice, takže jakékoli místnosti dodává velmi elegantní vzhled.  Výhody keramické dlažby:

  • odolnost proti vlhkosti
  • vysoká odolnost proti opotřebení
  • snadná údržba
  • odolnost vůči chemikáliím běžně používaným jako čisticí prostředky
  • tepelná vodivost - skvěle se hodí pro podlahové vytápění

Dlažba v dekoru dřeva se skvěle hodí do interiéru i exteriéruZdroj: mbkeramika.cz

M.B.KERAMIKA má vystaveno více než 25 druhů dlažeb v dekoru dřeva vhodných pro interiér nebo exteriér. Přitahují pozornost svým úžasným designem, který dokonale vyjadřuje strukturu dřeva. V nabídce naleznete jak teplejší, tak i chladnější barevné tóny. 

Prohlédněte si dvě naše realizace z dlažeb imitujících dřevo

První realizace je dlažba na balkoně. Použité dlaždice Life patří k velmi povedeným imitacím dřeva. Kolekce Life se skládá z pěti různých odstínů přírodního dřeva. Díky vynikajícím technickým charakteristikám a atraktivnímu designu lze tuto sérii použít jak v interiéru, tak v exteriéru. Life má hrubší povrch, který zabraňuje uklouznutí, což je pro venkovní prostory ideální. Na obrázcích je vidět, že se tento typ dlažby na balkon velmi hodí a společně s květinovou dekorací vytváří útulný a příjemný prostor k odpočinku.

Dlažba v dekoru dřeva použitá na balkóně.Zdroj: mbkeramika.cz

Na realizaci venkovních schodů je použita série Travel. Vyrábí se v rozměru až 120 cm. Investor tento rozměr využil a použil celou dlaždici na jeden schod. Díky tomu je celá plocha schodnice celistvá a beze spár. Údržba takového schodiště je hračka.

Dlažba imitace dřeva při použití na venkovním schodišti.Zdroj: mbkeramika.cz

Přijďte na naše prodejny a přesvědčte se, že naše nabídka je opravdu bohatá.