Jste zde

Na výběr správné podlahy nespěchejte

vinylová podlaha v obýváku Zdroj: www.vinylfloor.cz
Naštěstí jsou pryč doby, kdy naše domovy spíše hyzdila nevzhledná lina a nepraktické koberce. Podlahové krytiny prošly mnoha inovacemi a vylepšeními nejen, co se týče kvality, ale také estetické stránky.

10. 5. 2023

Vinylové podlahy Click jsou tak trochu nováčkem mezi ostatními druhy podlahových krytin, ovšem o nadstandardních vlastnostech vinylu nemůže být pochyb. 

Metoda Click je sice známější v souvislosti s plovoucími podlahami, ale i vinylových podlah je tato metoda pokládky velmi praktická.

Pokládka jako součást nabídky vinylových podlah

Ačkoli patří Češi mezi špičku v počtu domácích kutilů, ne každý umí podlahu správně položit. Pokládku všech typů vinylových podlah s účtováním DPH 15 %, a to jak na pokládku (práci), tak i na dodávku materiálu můžete využít prostřednictvím webu vinylfloor.cz. 

Na webu také objevíte nespočet dekorů vinylových podlah, z nichž některé jistě perfektně doplní či vyzdvihnou interiér domova či kanceláře. Při nejistotě si každý může osahat vzorky ve podnikové vzorkovně, která je veřejnosti k dispozici také s odbornými poradci.

Vinylové podlahy efektivně odolávají bakteriím a plísním

Jedním z hlavních důvodů, proč spotřebitelé dávají přednost vinylovým podlahám, je jejich zdravotní nezávadnost. Součástí vinylu je „povlak“ odolávající bakteriím a tvorbě plísní. Vinylové podlahy Click také neabsorbují tekutiny, takže rozlití tekutin nezpůsobí žádné problémy. 

Vinylové podlahy se hodí i do místností se zvýšenou vlhkostí

Dalším důležitým aspektem, proč je vinylová podlaha Click stále oblíbenější, je její voděodolnost. Nenafouknou se, neprasknou ani při rozlití většího množství tekutin. 

Pokud patříte mezi milovníky sjednoceného interiéru, je vinylová podlaha ta pravá. Může být použita v koupelně, v kuchyni, ale také v prostorách, kde se vyskytují malé děti či domácí mazlíčci, kterým se občas stane nehoda.