Jste zde

Roboty Eta patří k nejlepším na trhu: Jak vybrat ten nejvhodnější pro vás?

kuchyňský robot Zdroj: EvgenyZinoviev / Shutterstock.com
Kuchyňský robot představuje významného pomocníka do každé kuchyně. Dokáže zvládnout mnoho úkonů a nahradí několik spotřebičů.

22. 8. 2020

Profesionální kuchyňský pomocník zastane spoustu práce a ušetří čas i místo ve vaší kuchyni. Eta robot se stává stále oblíbenější a patří mezi špičku na trhu. Jaký robot je ideální právě pro vás? 

Eta robot řada Gustus

Zcela profesionální přístroj dokáže proměnit každou kuchyň ve splněný sen všech, kdo vaří. Objem nerezové mísy 6 litrů skýtá skutečně neomezené možnosti. Eta robot se vyznačuje vysokým příkonem 1200 W, takže se nezalekne žádné výzvy.

Planetární způsob míchání si můžete zvolit až v osmi úrovních rychlosti. Plynulá regulace otáček je velmi vítaná vlastnost. Kovové převody jsou zárukou dlouhé životnosti a profesionálního výkonu. Kromě šlehání, mísení, hnětení, mixování, mletí masa a plnění uzenin můžete přístroj použít i k výrobě strojového cukroví. 

Eta robot řada Gratussino

Přejete si nahradit hned několik spotřebičů ve vaší kuchyni skutečně kvalitním strojem? Řada Gratussino nabízí přístroje s příkonem až 1000 W a s objemem nerezové mísy až čtyři a půl litru. Planetární způsob míchání a 6 rychlostí vás příjemně překvapí při každé kuchyňské práci.

Kromě míchací metly, nástavce na plnění uzenářských produktů, hnětacího háku, krouhacího nástavce, mixéru, mlýnku na maso a lisu na citrusy má některý z přístrojů této řady i mlýnek na mák

Eta robot řada Gratus

Skutečně profesionální řada určená pro všechny, kdo si chtějí přípravu pokrmů skutečně usnadnit a vychutnat, se vyznačuje vysokým příkonem až 1500 W. Kovový materiál převodů zajišťuje dlouholeté spokojené používání. Objem nerezové mísy až 6,7 litrů a 6 rychlostních úrovní zajišťují vysoce kvalitní výsledek vašeho kuchyňského úsilí. Nerezový plášť se skvěle udržuje a multifunkční využití zajišťuje, že vám tento robot nahradí několik přístrojů. 

Nicméně ve všech řadách existují roboty s různými výkony, a tím pádem také i různým objemem mísy. Sami si tak můžete určit, jakou velikost budete potřebovat.

Který robot se nejvíce hodí pro vaše potřeby?