Jste zde

Kuchyňský robot Kenwood – co víc si v kuchyni přát?

kuchyňský robot Kenwood Zdroj: alza.cz
Pro každého, kdo tráví v kuchyni dost času, aby sobě nebo své rodině připravil vynikající jídla, je vhodným parťákem kuchyňský robot Kenwood. Ten je totiž poměrně všestranný, ať si zvolíte jakýkoli model v různých cenových hladinách.

23. 3. 2020

Kuchyňský robot je pro ty, kteří rádi připravují dobroty, nezbytností. Dokáže totiž ušetřit spoustu času (a mnohdy třeba i nervů). Zároveň je ale na trhu tolik druhů a modelů s nejrůznějšími funkcemi, že může být složité se v nich zorientovat a vybrat si takový, který nám bude vyhovovat. Co může nabídnout kuchyňský robot Kenwood?

Roboty téhle značky můžete poznat v několika řadách – kompaktní kuchyňské roboty jsou součástí řady Multi One, univerzální službu prokážou roboty řady Prospero+, jednoduché, ale kvalitní roboty jsou v řadě Prospero. Pokud hledáte robot a zároveň pěkný designový doplněk, zaměřte se na řadu kMix. Ke špičce téhle značky patří roboty řady Chef a Major, které se pyšní prvotřídním designem a moderními technologiemi. Jestli si chcete pořídit robot s možností vaření přímo v jeho míse, pak pro vás bude tím pravým robot z řady Cooking Chef.

Zdroj: alza.cz

Kenwood KVC 3170.S

K těm nejprodávanějším a nejpopulárnějším patří model Kenwood KVC 3170.S. Cenově se pohybuje okolo 8 000 Kč a nabízí za to adekvátní výbavu a služby – třeba motor o síle 1 000 W, kovové vnitřní převody, nerezovou mísu o objemu 4,6 l, planetární způsob míchání, víc než 20 volitelných nástavců a 6 rychlostí.

Co s ním získáte? Třeba dokonale namleté maso díky mlýnku s třemi disky pro různé stupně namletí. Kromě masa zpracují třeba i zeleninu jako základ do omáček. Skleněný mixér ThermoResist zase namixuje směsi jakékoli teploty – s borosilikátovým sklem se nemusíte bát ani horkých polévek nebo drcení ledu. Díky dvaceti kvalitním nástavcům pak můžete ještě třeba připravovat domácí těstoviny nebo zmrzlinu, případně odšťavňovat a krájet na kostičky. S tímhle pomocníkem se prostě neztratíte!