Jste zde

Co dokáže kuchyňský robot Bosch? Možná všechno, na co si vzpomenete!

Zdroj: bigstockphoto.com
Ať už chcete sobě nebo svým nejbližším připravit malou, zato však lahodnou svačinku, nebo pořádáte velkou domácí oslavu, kuchyňský robot Bosch vám usnadní spoustu činností, které vás nejspíš tak úplně nebaví. Podívejte se na něj zblízka!

22. 3. 2020

Bosch jako výrobce domácích spotřebičů má velmi dlouhou tradici. Pomocníky do domácnosti produkuje a posílá do světa už 150 let a těší se stále velké oblibě, kuchyňské roboty vyrábí už 60 let. Navíc se pořád snaží zlepšovat postupy a využívat nejmodernější technologie.

Robot téhle značky není jen tak obyčejný robot. Je to praktický i designový doplněk do domácnosti, který si zamilujete, jen co s ním začnete pracovat. Některé modely potěší nenáročné kuchtíky, nicméně prim tady hrají roboty stvořené pro celou řadu činností, které oceníte, pokud máte velmi, ale opravdu velmi vysoké požadavky.

Tři řady, které změní váš pobyt v kuchyni

Kuchyňský robot Bosch je k dostání hned ve třech řadách. Ta nejlevnější se nazývá MUM4 a uspokojí požadavky každého, kdo potřebuje občas s něčím v kuchyni vypomoct. Výkon motoru se pohybuje okolo 600 W, takže zpracuje i těžší a hutnější těsta, nabízí velkou a speciální tvarovanou mísu z nerezu a zpravidla 4 rychlostní stupně. Cena se pohybuje kolem 3 000 Kč až po 6 500 Kč.

Zdroj: bigstockphoto.com

Vyšší řadu poznáte podle označení MUM5. Střední třída mezi kuchyňskými roboty téhle značky se vyznačuje silnějším motorem (900-1 000 W), planetárním mícháním, snadnou obsluhou a schopností pomáhat velmi často. Disponuje 7 rychlostmi práce a cena robotů z této řady se pohybuje mezi 5 000 Kč až 13 000 Kč.

Absolutní špičkou nejen mezi roboty Bosch, ale i mezi dalšími výrobci, jsou kuchyňské roboty řady OptiMUM. Dokonale „nabušený“ pomocník je k mání za cenu od 19 000 Kč do 26 000 Kč a pomůže vám snad se vším kromě úklidu domácnosti. Extra silný motor (obvykle 1 500 W), celokovové tělo i zabudovaná váha, to je jen malý výčet toho, co vás s tímhle skvostem čeká. Vyzkoušejte to sami!