Jste zde

Hledáte výkonnou pomoc do kuchyně? Kuchyňský robot ETA může být tím pravým!

robot ETA Zdroj: bigstockphoto.com
Zatímco jedni tráví v kuchyni nejnutnější minimum času, druzí se ve vaření, pečení a přípravě nejrůznějších delikates naprosto vyžívají. Právě těm by neměl chybět robot ETA, který jim spoustu věcí usnadní a udělá za ně nějakou tu práci.

18. 3. 2020

Nejrůznější spotřebiče, které nám slouží v kuchyni a které vyrobila společnost ETA, mají tradici dlouhou několik desítek let. Společnost, ze které později ETA vznikla, byla totiž založena už v roce 1943! V roce 1960 pak došlo k registraci ochranné známky ETA a v roce 1973 vznikla světoznámá žehlička s největší žehlicí plochou na světě!

I v současné době patří roboty ETA k těm nejprodávanějším v Česku. My se hned podíváme, proč tomu tak je!

Chlouba jménem Gratus

ETA nabízí nejrůznější pomocníky a kuchyňské roboty a vybere si z nich opravdu každý, ať už má jakékoli preference. K absolutní špičce této značce ovšem patří silný celokovový robot Gratus, na který se můžete obrátit jako na několik přístrojů v jednom. Tenhle robot ETA zastane tolik činností a s takovou elegancí, že se nebudete stačit divit. Zastane 32 činností a má neskutečně silný motor – 1 500 W.

Zdroj: bigstockphoto.com

To rozhodně není všechno

Řad je ale několik a každá má něco do sebe. Zatímco Gratus nabízí ty nejlepší a nejmocnější roboty, Gratussino, který si rovněž rychle oblíbíte. Třeba díky extra silnému motoru, převodovým kolům z kovu nebo velmi široké nabídce doplňků i různým barevným provedením.

A pak je tu taky ještě řada Gustus, kterou nesmíme opomenout. Ten padne do oka a bude vyhovovat těm méně náročným kuchařům a kuchařkám. Ty oslní výkon motoru 1 200 W, mlýnek na maso, mixér a nástavce na strouhání. I tady je výhodou celokovové provedení, které zajišťuje dlouhou životnost přístroje. Při míchání se zase můžete těšit na planetární systém. Tenhle robot ETA prostě umíchá všechno tak, jak potřebujete.