Jste zde

Robot Bosch dlouhodobě patří mezi nejkvalitnější kuchyňské pomocníky

kuchyňský robot bosch Zdroj: Yolya Ilyasova / Shutterstock.com
Robot Bosch si získal srdce mnoha domácností. Vyznačuje se vysokou kvalitou výrobku i jeho součástí, a také multifunkčním provedením. Jaké tři řady se staly nejprodávanějšími?

16. 8. 2020

Robot Bosch MUM4    

Bohaté příslušenství, kvalitní zpracování a skvělá manipulace – to jsou vlastnosti, kterých si lidé cení na této produktové řadě nejvíce. Příkon 600 W zajišťuje vysoký výkon kuchyňského robota, objem nerezové mísy až necelé 4 litry dovolují vytvářet dobroty i z velkého množství těsta. Díky dalším funkcím, jako je strouhání, mixování a hnětení je tento pomocník velmi vítanou společností v každé kuchyni. Samozřejmostí je pak mlýnek na maso a odštavňovač. Robot Bosch nahradí hned několik kuchyňských spotřebičů. 

Robot Bosch MUM5

Skutečně profesionální pomocník v každé kuchyni nahradí celou řadu spotřebičů, a šetří tak úložný prostor ve vaší kuchyni. Planetární způsob míchání nezapomene ani na nejmenší kousek těsta. Příkon 1500 W zajišťuje, že tato řada výrobků je skutečně určena pro ty, kdo se nespokojí s kompromisy. Kovový materiál vnitřních převodů a objem nerezové mísy až 5,5 litru se hodí i pro profesionální použití. Robot nahrazuje hned několik spotřebičů, jelikož je vybaven hnětacím hákem, strouhacím nástavcem, balónovou metlou, mixérem a mlýnkem na maso

Robot Bosch OptiMUM

Jedna z nejoblíbenějších řad vysoce kvalitního produktu značky Bosch. Přístroje s příkonem až 1500 W slouží v domácnostech i provozovnách. Nerezová mísa a objemem 5,5 litru dovoluje vzniknout skutečně velkému množství porcí. Vybírat si ze 7 rychlostí přístroje zatím neumožňuje žádná jiná značka. Hliníkový plášť přístroje a vysoká hmotnost dodávají na robustnosti a velké výdrži celého přístroje. Samozřejmostí je celá řada doplňujících funkcí robota, včetně mlýnku na maso.

Roboty Bosch patří dlouhodobě k těm nejkvalitnějším přístrojům, které lze na trhu sehnat. Jejich výdrž je proslulá a kvalita nedostižná.