Jste zde

Kuchyňský robot Sencor je šikovný a pyšní se dobrou cenou

food processor Zdroj: pixabay.com
Ať už si chcete práci v kuchyni usnadnit jen trošku, nebo naopak co nejvíc to jde, ale zároveň nemůžete uvolnit větší finanční částku, má pro vás současný trh pěkný kompromis. Je jím kuchyňský robot Sencor. Hned vám ho představíme.

19. 3. 2020

Kuchyňský robot se vám bude hodit, zvlášť pokud v kuchyni trávíte hodně času. Pomoct vám totiž může se spoustou činností, záleží jen na vás, vašich prioritách a výběru. Snadno za vás uhněte těsto nebo našlehá lahodný krém. Díky nejrůznějším nástavcům zvládnete i to, na co byste ani nepomysleli – co takhle zjednodušit si přípravu domácích sušenek, těstovin, masových dobrot nebo třeba salátů? Ušetřený čas pak můžete věnovat třeba své rodině.

Absolutní špička? Sencor STM

Patříte-li k náročnějším uživatelům, určitě vás potěší schopnosti, jaké má kuchyňský robot Sencor STM v nejrůznějších obměnách designových obměnách. Začněme třeba planetárním způsobem míchání, díky němuž bude směs vždycky dokonale hladká a bez hrudek. Pokračovat můžeme výkonem motoru o 1 000 W a všemi výstupovými konstrukcemi umístěnými na výkyvném rameni. Bajonetový systém zase zajistí snadné uchycení výměnných nástavců.

Zdroj: pexels.com

Tenhle kuchyňský robot Sencor vás překvapí taky LED displejem, na kterém můžete sledovat čas práce, ale taky ho dokonce sami nastavit! Nechybí chytré funkce Sencor Smart Power & Energy. Díky té si robot sám zvolí výchozí rychlost práce a později ji upravuje tak, aby byl výsledek co nejlepší, a to až na 7 stupních.

K bezpečnosti zase slouží například aretační pojistka, která zamezuje samovolnému spuštění robotu, nebo pojistka proti přehřátí. Perfektně řešená je i stabilita, a to díky protiskluzovým podložkám.

Sencor se výrobě spotřebičů věnuje už od roku 1969. Tahle japonská značka nabízí široké spektrum možností za dostupné ceny, a to nejen v oblasti kuchyňských robotů.