Jste zde

Pořiďte si kvalitní porcelán a těšte se z jeho krásy i mnoha výhod

Zdroj: eporcelan.cz
Myslíte si, že je porcelánový servis po babičce přežitek? Omyl! Porcelánové nádobí je základ kuchyně. Nejen, že krásně vypadá, ale navíc je i velmi odolný. Porcelánové nádobí vydrží třikrát až čtyřikrát déle než klasické.

6. 5. 2015

Všichni milovníci dobrého čaje, kávy i jídla si naservírovaný pokrm mnohem více vychutnají, dostanou-li jej na hezkém talíři či v roztomilém hrníčku. Není divu, že si naši předkové střežili porcelánový servis jako oko v hlavě.

Vždy se jednalo a stále jedná o kvalitně zpracované vybavení, které by nemělo chybět v žádné rodině. Hodí se ke zvláštním událostem, setkáním rodiny ale i k dennímu používání, chcete-li si užívat slast stolování neomezeně.

V čem je porcelán výjimečný?

Značkový porcelán, který najdete na stránkách Eporcelan.cz se právem pyšní mnoha přednostmi. Jeho zesílená konstrukce zaručuje výbornou službu po třikrát až čtyřikrát delší dobu, než je tomu u běžných jídelních porcelánových sad. Vtavná dekorace použitá při zdobení nevybledne a i po rocích užívání zůstane výrazná. Samozřejmostí je dodržení hygienických norem a nezávadnost.

Výborné je, že jej můžete s klidným srdcem vložit do mikrovlnné trouby nebo myčky. Porcelánu ani dekoru neuškodí mikrovlnné paprsky ani nejsilnější čisticí prostředky určené do myček nádobí. Navíc se značkový porcelán vyznačuje vysokou odolností vůči tepelným šokům.

Máte málo prostoru? I tady vás potěšíme - lze jej totiž velmi dobře skladovat či přepravovat, zabere málo místa.

Jestliže si potrpíte na to, aby vám v sadě nic nechybělo a v případě, že se vám například hrníček či talířek rozbije, sada je pro vás nevyhovující, vězte, že u kvalitních porcelánových sad je možné průběžně rozbité či zničené kousky nahradit.

Vyberte si z mnoha dekorů a tvarů

Na stránkách e-shopu Eporcelan.cz najdete velkou nabídku porcelánových souprav, talířů, šálků, hrnků, mís, podnosů, konvic i doplňků v různých tvarech i dekorech. Nechybí ani zboží pro děti, které v nich podpoří chuť najíst se. Kupříkladu na ně může za odměnu na dně talíře vykouknout čáp, pejsek či jiné zvířátko.

Novinkou je moderní porcelánová řada Isabelle. Má nadčasový design, který představuje lehkost, eleganci, vzdušnost a platí u něj rčení, že v jednoduchosti je krása.