Jste zde

Pořiďte si infrasaunu: Vejde se i do malého bytu

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Pokud hledáte vánoční dárek pro celou rodinu, máme pro vás tip na zařízení, které vaší rodině umožní každodenní společnou relaxaci a kromě uvolnění svalů působí očistně na tělo i mysl. Tímto zařízením je domácí infrasauna.

22. 12. 2018

Saunování je formou termoterapie. Je založená na opakovaném střídání mírné zátěže organizmu v podobě přehřátí na zhruba 39 °C a následného prudkého zchlazení. Procesy, které v průběhu saunování v těle nastávají, přispívají k posílení imunity, snížení únavy svalstva, zpomalení stárnutí, působí jako prevence proti civilizačním nemocem a ke zlepšení celkové fyzické i psychické kondice. Saunování je navíc silně relaxační.

Saunování jako příjemná forma relaxace

V průběhu saunování probíhá hloubková očista těla a uvolnění ztuhlého svalstva. Působením tepla v sauně se rozproudí krevní oběh i lymfatický systém. V průběhu saunování se z organismu vyplavuje metabolický odpad, toxiny a těžké kovy. Účinky sauny si můžete vyzkoušet v mnoha veřejných wellness centrech.

Pokud si vás tato forma relaxace získá, existuje řešení, díky kterému tuto formu očisty můžete dopřát sobě i celé rodině každý den. Tím řešením je domácí infrasauna.

Infrasauna se vám vejde i do malého bytu

Infrasauny mají mnoho výhod. Kromě toho, že díky kompaktním rozměrům je možné infrasaunu umístit prakticky kamkoliv, je to především nízká energetická náročnost. Náklady na saunovací cyklus v infrasauně jsou srovnatelné s použitím napařovací žehličky.

Většina infrasaun poskytuje dostatečný vnitřní prostor pro pohodlné saunování a současně má tak kompaktní rozměry, že se vejde i do malého bytu. Na českém trhu můžete vybírat z široké nabídky infrasaun, od modelů pro jednoho až k zařízením pro více osob. V nabídce najdete také přenosné infrasauny.

Sauna jako vánoční dárek pro celou rodinu

Pokud tedy hledáte tip na vánoční dárek pro celou rodinu, infrasauna je jasná volba. Saunování je ideální formou relaxace pro všechny věkové kategorie. Díky možnosti saunování v pohodlí domova, můžete relaxovat společně s dětmi, které si tak na relaxaci v sauně zvyknou a tento zdravý návyk si odnesou do dospělosti.

Pokud se rozhodnete pořídit své rodině pod stromeček infrasaunu, doporučujeme návštěvu některého ze Sauna Center MARIMEX, kde máte možnost vybrat si z mnoha nabízených modelů. Najdete zde i rodinné modely – infrasauny pro 4 osoby. Jednotlivé modely si zde můžete i vyzkoušet a zvolit si takovou infrasaunu, která nejlépe odpovídá vašim představám o rodinné relaxaci. Vánoční dárek v podobě infrasauny tak bude sloužit opravdu celé rodině, včetně dětí a seniorů.