Jste zde

Nové zajímavé byty v Praze? Prošli jsme aktuální nabídku od developera Sekyra Group

Zdroj: Sekyra Group

V dnešním díle seriálu mapujícího nové příležitosti k bydlení v Praze jsme se podívali na nabídku předního českého developera Sekyra Group. Níže najdete seznámení s jednotlivými projekty. Příště se podrobněji podíváme na Finep.

27. 9. 2012

Volba bytu je důležitým životním rozhodnutím, zvláště pokud se hodláte trvale usadit. Každá lokalita má svoje výhody i nevýhody, musíme zhodnotit konstrukci bytu, napojení na dopravu, obchody, prostředí a spoustu dalších osobních potřeb. Vybírejte pečlivě. Přejeme příjemnou inspiraci...

Rezidence Korunní

Jde o moderní rezidenci na Praze 10 – Vinohrady. Obsahuje nadstandardní bytové jednotky respektující soukromí bydlících. Oblast je projektována ve čtvercovém půdorysu, uvnitř kterého naleznete dvůr pro nerušený odpočinek obsahující mimo jiné zeleň, vodní plochu a lavičky. Ve zkratce je rezidence určená zájemcům, kteří hledají moderní a luxusní byty v blízkosti centra Prahy.

Rezidence Korunní

Rezidence Korunní je určena zájemcům, kteří hledají moderní a luxusní byty v blízkosti centra Prahy Zdroj: Sekyra Group

Belariepark

Tyto nové byty na Praze 4 se pyšní nadstandardními sportovními možnostmi. O svou kondici můžete pečovat na cyklostezce a in-linové dráze hned u domu. Pro lidi toužící po venkovském klidu je v okolí možnost rybaření. Architektura propojuje historický průmyslový ráz oblasti se současnou metropolí.

BELARIEPARK

Objekt s názvem BELARIEPARK se nachází na Praze 4. Zdroj: Sekyra Group

Zahrady Opatov

Nabízené byty 1+kk až 5+kk na Praze 4 jsou vhodné pro ty, kdo touží po bezkonkurenčním rodinném zázemí. Byty jsou s balkony či terasou, předzahrádkami, garážemi přístupnými výtahem, sklepními kójemi, dílnami apod. Výhodou je skvělé napojení na hromadnou dopravu a dopravní komunikace. Byty se aktuálně nabízejí za zaváděcí ceny, určitě stojí za prozkoumání.

Zahrady Opatov

Byty v objektu Zahrady Opatov jsou s balkony či terasou, předzahrádkami a garážemi přístupnými výtahem Zdroj: Sekyra Group

Dolní Počernice

Prodej bytů Praha 9 nabízí v tomto objektu prostor pro nadšence klidného bydlení a ekologie. Jedná se o projekt nízkoenergetických domů navazujících na starší vilovou oblast. Je zde 54 nových bytů o velikostech 1+kk, 3+kk a 4+kk. Nízkoenergetický standard bude dlouhodobě šetřit Vaší peněženku, k dispozici Vám přitom bude všechen komfort, na který jste zvyklí.

Dolní Počernice

Dolní Počernice představují projekt nízkoenergetických domů navazujících na starší vilovou oblast Zdroj: Sekyra Group

Co je Sekyra Group?

Jedná se o firmu s 18tiletou historií na českém a slovenském trhu s realitami. V obou zemích patří na trhu k lídrům jak v oblasti rezidenční, tak komerční. Byty v Praze nabízí v rozmanitých lokalitách s důrazem na spokojenost budoucích majitelů.

Přidejte se k nám na Facebook a budete informování o dalších článcích zabývajících se aktuální nabídkou nových bytů v Praze a okolí.