Jste zde

Kde bydlí celebrity: Podívejte se na videa z domů Brada a Angeliny nebo Billa Gatese

Zdroj: Jeff Wilcox (Flickr)

Dnes se podíváme na zoubek bydlení slavných. U jakého stolu snídá Bill Gates spoluzakladatel světoznámé softwarové firmy a jak vypadá dům Victorie a Davida Beckhamových? Podívejte se na videa, která jsme pro vás vybrali.

21. 11. 2013

Dnes vyhlašujeme soutěž o to, kdo bude při sledování videí nejméně závidět, a sami se přiznáváme, že nevyhrajeme. Pohled na vířivku, koupelnu s televizí, ložnici s obří postelí a něčím, co připomíná masážní lůžko, a mnoha dalších částí domu Billa Gatese nás nenechalo chladnými. K čemu jen obrýlený génius potřebuje tak velkou postel? Na velké myšlenky?

Bydlení slavných: Domy hollywoodských hvězd, boháčů a modelek

Rachel Greenová, postava ze seriálu Přátelé, nemá v úvodní sérii kde bydlet a později platí nájem jen s potížemi. Její představitelka, herečka Jennifer Aniston to má s bydlením trochu jinak, bydlí v luxusní vile v Bel Air, přepychové části Los Angeles, kde sousedí s mnoha hvězdami stříbrného plátna nebo politiky. I na její dům se můžeme podívat, stejně tak na příbytky Halle Berryové, George Clooneyho, Baracka Obamy a mnoha dalších hvězd stříbrného plátna, přehlídkových mol či světové politiky.

Jak dopadl gauč ze seriálu Přátelé?

Bydlení slavných: Dům Céline Dion

K jejím největším hitům patří titulní píseň z filmu Titanic. Voda ji patrně hodně poznamenala, protože má u domu bazény s tobogánem, celkem její vodní svět zabírá plochu o rozloze 23 tisíc čtverečních metrů. Inu, podívejte se sami:

Bydlení slavných: Dům Mariah Carey

Kolik set párů bot má zpěvačka ve skříni? Třeba se vám to povede spočítat na tomto videu:

A kolik set profilů na Facebooku máte vy? Jen jeden? I to stačí, abyste se stali našimi fanoušky.

Google+ profil autora