Jste zde

Jak by mělo vypadat bydlení pro Váhy? Vsaďte na romantiku i na pestré barvy

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Váhy si ve svém bydlení potrpí především na jedno – na dokonalou harmonii, na sjednocení všech prvků, a to i těch nejmenších detailů, které by všechna ostatní znamení nechaly chladnými. Váhy zkrátka vyžadují jediné. A tím je dokonalost.

9. 10. 2017

Právě ona dokonalost pro ně znamená spořádanost a harmonii všech použitých prvků, ale i jejich kvalitu. Váhy se jen těžko spokojují a smiřují s levnými náhražkami kvalitních výrobků. Takové v jejich domácnosti takřka nenajdete.

Vsázejí na pestré barvy

Váhy se rozhodně nebojí pestrých barev, s jejichž pomocí dodávají svým interiérům na osobitosti. Nejčastěji experimentují s tyrkysovou, nachově rudou a mořskou zelení, rádi do svých domovů pouští i tmavé odstíny. K zarytým konzervativcům mají tedy na hony daleko.

Mezi materiály vládne sklo

Nejoblíbenějším materiálem zrozenců tohoto znamení je podle všeho čiré sklo a křišťál. Prosklené skříně a skleněné tabule na stolech tedy nejsou žádnou výjimkou, stejně tak se Váhy vyžívají ve všem hebkém a měkkém, například v naprosto prvotřídním čalounění křesel a židlí.  

Doplňky, které mohou působit kýčovitě

Váhy milují doplňky, nad kterými by mnoho z nás ohrnulo nos a označilo je za vrchol všeho kýče, ať už jde o téměř nekonečnou sbírku porcelánových figurek na poličce, nebo o výrazné střapaté polštářky na pohovkách. Nezřídka u Vah najdeme i cenné historické kousky – sošky či obrazy.

Váhy milují pestré barvy. A tyrkysová patří k jejich hlavním favoritům.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Nejasná hranice mezi domem a zahradou

Pokud má Váha to štěstí, že bydlí dle své přirozenosti v domě se zahradou, nejradši si své bydlení zařídí tak, aby v teplejších dnech zcela vymizela hranice mezi interiérem a exteriérem, tedy aby příliš nebylo poznat, kde končí dům a kde začíná terasa či zahrada.

K Vahám patří vůně!

Konkrétně ty orientální a květinové jsou zcela na místě. Provoní-li byt levandule nebo růže, bude se snad každá Váha cítit na výsost spokojeně.

Pestré barvy v bytě Vah? Ano, ano - především na doplňcích.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Poslouchejte při zařizování interiéru svou intuici

Ne všechny Váhy musí mít rády tyrkysovou nebo rudou barvu a ne všichni zrozenci tohoto znamení milují sklo a křišťál, jistá shoda zde ale určitě panuje. Pokud si tedy všímáte, že mezi vámi a vaším interiérem to trochu neladí, ba snad až skřípe, zkuste v něm něco změnit na základě horoskopu. Třeba to pomůže!

Venkovní prostor a jeho propojení s bydlením je pro Váhy velmi důležitý.Zdroj: www.bigstockphoto.com