Jste zde

Hledáte hutní materiál? Zkuste nezávaznou poptávku u FAVEX

bezešvé trubky Zdroj: Bigstockphoto
Potřebujete pro svoji podnikatelskou činnost, ale třeba i pro své soukromé projekty hutní materiál? Sehnat dobrého dodavatele s kvalitním sortimentem nemusí být snadné. Specialistou na dodávky hutního materiálu je společnost FAVEX.

26. 8. 2021

Běžná i nerezová ocel z FAVEX

Ocel i nerez, konkrétně ocelové i nerezové tyče, trubky, jekly a další hutní materiál. To patří do sortimentu společnosti FAVEX. Ať již potřebujete ocelové bezešvé trubky, ocelové svařované trubky, svařované ocelové profily, či ocelové tyče, máte možnost si snadno zadat nezávaznou poptávku na hutní materiál, a získat tak rychlý přehled, co se týče dostupnosti i ceny.

Stejně lze zadat nezávaznou poptávku u nerezové oceli. FAVEX nabízí bezešvé nerezové trubky (s mořeným povrchem, s lesklým povrchem), svařované nerezové trubky (mořené, broušené, leštěné a kartáčované), nerezové svařované tenkostěnné uzavřené profily (leštěné, broušené, kartáčované, s mořeným povrchem) a tyčovou nerezovou ocel (plochou válcovanou a z plechů, šestihrannou válcovanou, kruhovou válcovanou, čtvercovou a obdélníkovou válcovanou). Nerezovou ocel firma dodává v tradičních jakostech 1.4301, 1.4305, 1.4571, 1.4404, 1.4541, dále pak jako feritickou nerezovou ocel v třídách 1.4016, 1.4021, 1.4057 v dalších žáruvzdorných a žárupevných jakostech typu DUPLEX 1.4462.

FAVEX, to jsou i speciální služby řezání na moderních CNC strojích a pálení laserem

Nestačí vám pouze hutní materiál, ale potřebujete jej i vhodně připravit? FAVEX se specializuje i na služby v této oblasti. Nezávisle na množství odebíraných kusů jeklů, tyčí a trubek poskytuje profi služby dělení materiálu, včetně pálení laserem. K dispozici má skvělý strojový park. 3D laserový pálicí stroj Bystronnic FL300D, automatickou dělicí linku Adige vhodnou pro špičkové pilové kotouče s povlaky TIN, PVD a TICN, včetně možnosti kartáčování a poloautomatickou pásovou pilu Bomar Production 500.460 ANC 1500.