Jste zde

Bydlet dobře i na dovolené aneb Výhody dovolené ve vilce v Řecku

dovolená lefkada Zdroj: CK Blue Style
Chcete si užít dovolenou přesně podle vašich představ? Toužíte po ničím nerušeném čase s rodinou? Přejete si soukromí a romantiku? Nebo se těšíte na party? To vše vám může splnit ubytování ve vilkách na Lefkadě!

1. 3. 2023

Mezi hlavní přednosti vilek na okouzlujícím řeckém ostrově Lefkada patří dovolená v soukromí, maximální komfort, kompletní vybavenost i překrásný výhled na Jónské moře a typickou středozemní krajinu.

Navíc to máte jen kousek do příjemných taveren a dalších podniků. Vybírat můžete z několika typů vilek, součástí všech je však kuchyňka, ložnice, koupelna, zahrádka, terasa, gril a soukromý bazén s lehátky. 

bydlimekvalitne.cz_-_vyhody_dovolene_ve_vilce_2.jpg

snídaně v Řecku
Zdroj: 
CK Blue Style
Vychutnat si snídani s tímhle výhledem? Na řeckých ostrovech naprosto běžná věc.

Rodinná dovolená

V nabídce cestovní kanceláře Blue Style naleznete prostorné vilky s několika ložnicemi. Pro svou rodinu tak zajistíte krásný a pohodlný prostor, ve kterém můžete strávit opravdu příjemné a nezapomenutelné chvíle. Užijte si rodinnou pohodu a poznejte společně krásná místa, na která budete ještě dlouho rádi vzpomínat! 

Romantická dovolená

Pokud plánujete romantickou dovolenou, či dokonce hledáte místo pro své líbánky, jsou vilky na Lefkadě opravdu dokonalým místem. Řecké ostrovy jsou celkově oblíbeným cílem svatebních cest, neboť místní nádherná příroda, úchvatné památky a výtečná kuchyně vytvářejí kouzelnou atmosféru. Ve vilce navíc budete mít naprosté a ničím nerušené soukromí.

bydlimekvalitne.cz_-_vyhody_dovolene_ve_vilce_3.jpg

nasvícený bazén v Řecku
Zdroj: 
CK Blue Style
Řecko? To je velká romantika! A není nadto si ji užít třeba na svatební cestě. Ostatně, Řecko je populární líbánkovou destinací.

Party dovolená

Chcete si během své dovolené užít hlavně nočního života? Ubytování ve vilkách dokáže uspokojit i v tomto ohledu. Party s přáteli totiž můžete uspořádat přímo ve vilce u vašeho soukromého bazénu. Anebo se za zábavou vypravit do města a poté si užít dokonalý relax v soukromí a pohodlí.

Už na nic nečekejte a vypravte se s CK Blue Style za svojí vysněnou dovolenou na řecký ostrov Lefkada, kde na vás čekají nezapomenutelné zážitky, ať už v páru, s rodinou, či partou přátel.