Jste zde

Bydlení pro Lvy: luxus, vzdušnost a energie

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Autoritativní a charismatické osobnosti s organizačním talentem a diplomatickými schopnostmi. Přesně tak popisuje horoskop zrozence ve znamení Lva. Jak se jejich silná osobnost odráží na jejich bydlení? A na co kladou ty nejvyšší nároky?

3. 5. 2016

Nejvyšší nároky, co se bydlení týče, kladou vlastně na všechno. Lev je znamení s velkým výdejem duševní energie, kterou logicky potřebuje někde dobíjet. Někde = doma. Interiér proto musí být vzdušný, pozitivně laděný, vybavený kvalitním nábytkem. V ideálním případě půjde o nábytek velmi luxusní. Stačí ho pár kousků, ale jeho provedení nemůže být jen tak ledajaké.

Barvy musí navodit světlo a vzdušnost 

Z barev si Lvi často vybírají ty světlé – může jít o čistě bílou nebo jemný světlý odstín žluté, zlaté či hnědé. Právě to jsou jejich barvy. Světlé odstíny upřednostňují proto, aby na sebe zdi neupoutaly veškerou pozornost. To se totiž očekává právě od toho zmíněného kvalitního až luxusního nábytku. 

Detailně jsme se věnovali i dalším znamením: Bydlení pro Blížence: jednoduchost, veselost a pohodlí

Lvi mají raději světlé barvy - myslete na to při zařizování bydlení.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Jednoduše a vkusně

Několik kousků moderního nábytku, sem tam nějaký doplněk. Lvi nesnášejí příliš zaplněné interiéry, které nemají šanci dýchat. K tomu všemu by neměla chybět velká okna, která by do bytu vpouštěla spoustu světla. Ideální jsou i vysoké stropy, díky nimž vypadá interiér překrásně prostorně.

Důležité je pro Lvy mít perfektní, prostorný a reprezentativní obývací pokoj s pomyslným „trůnem“ – často u nich najdeme dominantní křeslo nebo výrazný a naprosto uchvacující gauč. Mnohem víc si ale dávají záležet na koupelně, ač by se to očekávalo spíše u vodních znamení. Ideální koupelna je decentně zařízená a má okno s výhledem do zahrady. Nebo alespoň okno se zelení, s živými rostlinami. Do lví koupelny patří velké zrcadlo.

Koupelna. To je místnost, na které si lvi zakládají. Zdroj: www.bigstockphoto.com

Dřevo a sklo, to je jeho!

Lev si ve svém bydlení ve většině případů pečlivě drží dřevo, ale často se u něj vyskytuje i kámen a sklo. Právě to dodává interiéru nádech vysněného luxusu. 

K těmto dvěma materiálům Lvi rádi přidávají nejrůznější svítilny, ať už více či méně běžné lampičky, tak svíčky. Jejich plameny zkrátka milují. Ke Lvům také neodmyslitelně patří obrazy, často jde o originály. 

Vůně mají rádi těžší

Těžší, energické a trochu tajemné vůně jsou pro Lvy jako stvořené. Zrozenci tohoto znamení milují vůni růží. 

Lev proti proudu

Pokud jste se narodili ve znamení Lva, ale nenašli jste se a marně přemýšlíte, jestli do svého bydlení zakomponovat některé zmíněné prvky, raději se řiďte svým individuálním vkusem. Není důležité, abyste zapadli do škatulky. Důležité je, abyste bydleli v takovém stylu, jaký je vám příjemný.