Jste zde

Bydlení pro Býky: Prý milují žlutou a nedají dopustit na dřevo

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Zrozenci Býka bývají klidní, vyrovnaní a praktičtí. Jejich život se zpravidla točí kolem práce a její pečlivé vykonávání se odráží i na jejich bydlení. Jsou jedním z těch znamení, která vyžadují pevné zázemí a tíhnou k luxusu.

23. 4. 2020

Býci se rádi obklopují pěknými věcmi a jsou odhodlaní pracovat na tom, aby bylo jejich bydlení moderní a útulné. K životu nezbytně potřebují domácí klid a pohodlí – právě pro tyto dva aspekty udělají všechno na světě.

Žlutá a růžová mezi barvami vládne

Býci se snaží svůj interiér zvelebovat výraznými barvami, nejčastěji jde o nevinnou růžovou a hřejivou a veselou žlutou. Zatímco žluté může být v celém bytě spousta a na žluto mohou být vymalované celé místnosti, s růžovou i oni obvykle šetří, protože vědí, že je třeba to s ní nepřehánět. Volí proto raději doplňky v růžové barvě, případně vymalují jednu stěnu v dětském pokoji.

Stáří vpřed!

V domácnosti Býka se obvykle setkáte s nábytkem i doplňky, které mají za úkol navodit starší časy a hřejivou atmosféru domova, jakou si užívali naši předci. Starožitná patina je pro Býky vášní. Z materiálů proto spoléhají na dřevo a jemné, měkké textilie, které jejich představy v dokonalé kombinaci splní.

Nejdůležitější místností je kuchyň

Je sice pravdou, že si lidé narození ve znamení Býka potrpí na pohodlný gauč v obývacím pokoji, ještě důležitější je pro ně ale kuchyň a její vybavení. Právě v kuchyni jako by se utvářela ta pravá atmosféra domova – s dobrým jídlem. Nikdy proto nelituje investice do dech beroucí kuchyňské linky a spotřebičů, které se na vytváření kouzla domova podílejí.

Vše, co má alespoň trochu nádech starožitné patiny - to Býci milují.Zdroj: www.bigstockphoto.com

Býci tíhnou k těžším vůním

Zatímco některá znamení si potrpí na lehké či konkrétně květinové vůně, Býci mají zcela jiné priority – milují totiž vůně těžší, založené na přítomnosti pižma nebo opia.

Nic není závazné

I když patříte k Býkům, je možné, že dáváte přednost naprosto odlišnému stylu bydlení a nic z toho, co jsme zmínili, vás neláká. Stává se to, právě vy můžete být výjimkou, která potvrzuje pravidlo. Pokud vám ale popis býčího bydlení není úplně cizí, inspirujte se a proměňte zase na čas svůj interiér!