Jste zde

Bydlení podle horoskopu – 1. díl – vodní znamení

Zdroj: redakce

Bydlet lze různě. Někdo preferuje modernější vzhled prostor, jiní zase nedají dopustit na zvyky, které si do své domácnosti přinesly od rodičů a prarodičů. Věděli jste ale, že se zařizováním bytu vám mohou pomoci i rady astrologů?

17. 6. 2011

Je obecně známo, že jednotlivá znamení horoskopu mají svou jedinečnou charakteristiku. Raci jsou romantičtí, býci zas tvrdohlaví. A právě od těchto skutečností je možno odrazit se při vhodném zařizování bytu, který bude ve výsledku zcela odpovídat vašim potřebám, o kterých třeba v tuto chvíli ještě ani nevíte. V tomto úvodním článku naší minisérie se budeme věnovat vodním znamením.

Ryby nadchnou vodní motivy

Pokud jste se narodili ve znamení ryb, pak jistě milujete vše, co je spojeno s vodou. U domu by vám proto neměla chybět fontánka, jezírko - prostě cokoliv co je spojeno s vodou. Bude vám to navozovat příjemnou náladu a omezovat působení stresu. V bytě se obklopujte vůněmi a hudbou a dopřejte si místnost, kde budete moci být jen sami se sebou. Omezte doplňky z umělé hmoty a kovu. Rozčilovat vás bude i černá a šedá barva.

Raky potěší tyrkysová

Raci jsou známi tím, že pro ně domov a rodinné zázemí znamená opravdu hodně. Pokud to znáte doslova „na vlastní kůži“, pak se určitě vědomě či nevědomě snažíte vybudovat obydlí, ve kterém bude příjemně vám i vašim blízkým. Vyvarujte se ostrým hranám, preferujte spíše zaoblenost spojenou s používáním přírodních materiálů.

Z barev vám určitě sedne tyrkysová či mořská zeleň nejlépe v kontrastu s bílou. Ovládne-li vás touha po zklidnění, dopřejte si vůni fialky nebo růže. V takovém případě se vám bude velmi pěkně usínat.

Štíři potřebují velkou postel

Znamení štíra je znamením plným kontrastů, které taktéž vyhledává. Kombinace černé a bílé je proto pro každého štíra tím nejlepším, co si ve svém bytě může dopřát. Jste-li štír, nakupujte účelný nábytek - žádné přehnané kudrlinky a zbytečná zdobnost. I když nesnášíte ruch, kvalitní elektronika je pro vás nezbytná,

Úplně nejdůležitější místností je pro vás kuchyně, které co do důležitosti dýchá na záda ložnice. V ní by neměla chybět velká a luxusní postel s množstvím měkkých a hebkých doplňků.

Možná se vám zmíněná doporučení budou hodit při rekonstrukci obydlí, nebo vám už teď pomohla zamyslet se nad tím, proč se někdy doma necítíte až tak pohodlně, jak byste si přáli. Do domácího prostředí nepatří kompromisy, a měli byste se tam proto cítit, jak nejlépe to jde.

Pokud vás problematika astrologie a bydlení zaujala, pak vězte, že v další části se podíváme na znamení, která jsou označována jako znamení ohnivá.

Inzertní sdělení:

S výběrem toho správného nábytku, nejen podle horoskopu, vám rádi pomohou odborníci z firmy Komandor. Komandor je specialista na vestavěné skříně, nábytek na míru a interiérová řešení ložnic, kuchyní nebo obývacích pokojů, která jsou originální a kvalitní.