Jste zde

Zlaté české ručičky: Vyjměte ze stavby domu činnosti, které zvládáte sami. Výrazně ušetříte!

Zdroj: Ekonomicke-stavby.cz

Stavba rodinného domu je pořádná finanční zátěž. Pokud jste ale zručný kutil, můžete ušetřit. Část prací provedených svépomocí může konečnou sumu srazit až o pětinu. A dnes se vám dostane i podpory od stavební firmy!

21. 8. 2012

Pokud byste se rozhodli postavit dům kompletně sami, pak se obrňte trpělivostí a vezměte si několik let volna. Hlavně na začátku by vás čekala místy až groteskní byrokracie a pomalé a zdlouhavé pronikání do věcí týkajících se stavebnictví.

Stavba domu svépomocí je ale pro mnoho Čechů lákavá tím, že vyjde obvykle levněji než stavba domu na klíč, která probíhá plně v režii stavební firmy. Metr čtvereční zastavěné plochy jsou prý čeští kutilové schopni vybudovat za částku mezi 15 až 20 tisíci korun. Obvykle do toho ale nezapočítávají ztrátu obrovského množství času.

Nicméně dnes už je možné oba postupy propojit. Stavbu zadáte vybrané stavební firmě a po domluvě dojde k vyjmutí části prací z dodávky stavby. Obvykle jde o práce dokončovací – o práce, které nepodléhají revizím, není potřeba proškoleného specialisty… Ty služby nabízí například společnost Ekonomické stavby – předtavila je jako program „Zlaté ručičky“ a svým klientům domluví na práce v jejich režii velkoobchodní ceny na materiál. Finální cena domu tak může klesnout až o celou pětinu.

zlate-rucicky2

Stavba domu svépomocí je pořádně náročná. Lepší je najmout si stavební firmu a domluvit se s ní na objemu prací, které zvládnete sami. Zdroj: Ekonomicke-stavby.cz

„V programu Zlaté ručičky jsme se rozhodli vsadit na šikovnost našich klientů. Práce, které nepodléhají revizím, kutilové často zvládnou sami. Navíc jsme domluvilli vysoké slevy u našich dodavatelů, a tak je úspora poměrně výrazná,“ tvrdí David Mencl, ředitel společnosti Ekonomické stavby . Slevy se týkají jak stavebního materiálu, tak vybavení do kuchyně nebo do koupelny. Domluvené jsou i slevy na elektrotechniku, tepelná čerpadla, nebo bezpečnostní systémy. Bonusem je pak 20% sleva na automobil značky Ford, nebo 10% sleva na exotickou dovolenou.

Program Zlaté ručičky řeší i financování celé stavby. Společnost Ekonomické stavby zařídí úvěr, dokonce je možné zajistit i komplexní úvěr, který pokryje jak dodávku stavby, tak financování dokončovacích prací.  A pokud by klient v průběhu zjistil, že dokončit dům je nad jeho síly, objem dodávky od společnosti se může po domluvě kdykoli rozšířit.

Program Zlaté ručičky navíc mohou využít i lidé, kteří už v rodinném domě bydlí. Nabízené slevy je totiž možné čerpat také na nové vybavení domu nebo koupi automobilu. Klientům jsou tyto slevy poskytnuty prostřednictvím kuponů, které od společnosti dostanou ve formě kuponové knížky. Slevy od partnerů se v ní pohybují v rozmezí 10 – 40 % z běžných maloobchodních cen.

Chcete vědět víc? Ekonomické stavby připravily pro své klienty a stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete ho na adrese www.stavba-domu.cz.

O společnosti Ekonomické stavby

Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů. 

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO  9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč - Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby