Jste zde

Plánujete stavět? Teď můžete vyhrát cihly v hodnotě 150.000 Kč!

cihly Porotherm PR Zdroj: wienerberger.cz
Koupili jste pozemek a budete stavět dům? Gratulujeme k rozhodnutí! Pokud už máte i vypracovaný projekt od architekta, přišel čas, abyste si našli parťáka pro vážná rozhodnutí.

21. 3. 2022

Proto si nechte udělat kalkulaci spotřeby stavebního materiálu přímo od odborníků. Výrobce cihel Porotherm totiž zahájil soutěž o stavební materiál v hodnotě 150.000 Kč zdarma! Nestavělo by se vám s výhrou lépe?

Největší odborník je samotný výrobce

Společnost Wienerberger, výrobce cihel Porotherm, je jednička na trhu se stavebními materiály. Cihly navrhuje a vyrábí tak, aby odpovídaly těm nejpřísnějším požadavkům na moderní, zdravé a bezpečné bydlení. Všechny jejich produkty mají špičkové akustické a tepelně izolační vlastnosti. Navíc jako jediná nabízí 100% přírodní cihly pro jednovrstvé obvodové zdivo. Díky jejich náplni z minerální vaty není nutné žádné další zateplení.

Podtrženo sečteno, Wienerberger si zakládá na tom, aby bylo všechno pořádně. Ať už jde o výrobu cihel, založení zdiva nebo právě výpočet zdiva na hrubou stavbu. Dokáže vám poradit s konkrétními typy cihel a překladů pro různé části vaší stavby i s vhodnými spojovacími materiály, a ještě přesně vypočítat, kolik budete čeho potřebovat. Žádný zdlouhavý proces vás ale nečeká. Žádost o kalkulaci vyřídíte během chvilky z pohodlí domova díky online formuláři, a navíc vás to nebude stát ani korunu. Tuto službu totiž Wienerberger poskytuje zdarma.

jarni_pth-800x533-dum.jpg

cihly Porotherm 2
Zdroj: 
wienerberger.cz

Wienerberger nabízí pořádné cihly Porotherm v hodnotě 150.000 Kč

Pořádné cihly mohou být i zadarmo. Jak je vyhrát? Jednoduše.

  • Prvním krokem je bezplatná a nezávazná kalkulace spotřeby materiálu. .
  • Stačí VYPLNIT FORMULÁŘ a nahrát projektovou dokumentaci, podle které vám odborníci na produkty Porotherm doporučí vhodný materiál a vypočítají veškeré náklady.
  • Vítěz soutěže získá cihly Porotherm v hodnotě 150.000 Kč na stavbu svého domu.

Pokud se tedy chystáte stavět, teď je ten správný čas. Pozor! Abyste mohli soutěžit, žádost o kalkulaci je třeba odeslat do konce března.