Jste zde

Vysavače ETA jsou vždycky dobrou volbou. Vyberte si!

robotický vysavač Zdroj: bigstockphoto.com
Jestli se právě poohlížíte po novém vysavači, určitě vám běhá hlavou spousta otázek. Trh je totiž plný nejrůznějších modelů s rozmanitými funkcemi, tak jak si vybrat? Jakou roli hraje při volbě značka a proč můžete bez obav vsadit třeba na vysavače ETA?

10. 3. 2020

Společnost ETA u nás má pořádně dlouhou historii. Založena totiž byla v roce 1943 v Hlinsku pod názvem ESA a svůj život započala výrobou elektrických žehliček. Prošla si několika milníky, třeba v roce 1973 vypustila do světa žehličku s největší žehlicí plochou. První vysavače ETA pak bylo možné vyzkoušet na začátku 80. let 20. století. Prvním modelem byl ETA x400, kterého firma vyrobila 2 500 000 kusů!

Pestrá nabídka, příznivé ceny

Vysavače ETA mají dnes v oblibě široké vrstvy spotřebitelů. Jednak jsou jednoduché na ovládání, jednak vyhovují i velmi náročným požadavkům. A ještě navíc se dají sehnat za docela příjemné ceny. Například nejlevnějším dostupným modelem je ruční vysavač běžně prodávaný za cenu okolo 1 000 Kč. K nejdražším patří robotický vysavač prodávaný zhruba za 12 000 Kč, u kterého můžete třeba předem navolit, které místnosti má uklidit.

Zdroj: alza.cz

Klasické vysavače, ať už sáčkové, nebo bezsáčkové, jsou samozřejmě jen začátek. ETA nešetří nápady, a proto najdeme v nabídce taky vysavače na okna, robotické a tyčové, průmyslové i domácí vysavače. Při výběru si stačí dobře promyslet, kde a na co budete pomocníka využívat a co všechno od něj očekáváte. U tohoto výrobce není navíc nouze o překvapení a pořádně nabušené vysavače.

Pohled zblízka: ETA Steam Master

Tohle se jen tak nevidí. Multifunkční vysavač ETA Steam Master pracuje s párou, která odstraňuje nečistoty z jakéhokoli povrchu i bez použití chemických prostředků. Důležité je ale to, že jde o model 3v1 – může totiž sloužit jako tyčový vysavač, ruční parní čistič nebo parní mop. Vysaje, napařuje podlahu, vytírá. Jeden přístroj, tolik funkcí, maximální efekt.