Jste zde

Vysavač Sencor: japonské srdce, které oblaží vaši domácnost

vysávání parket Zdroj: bigstockphoto.com
Značka Sencor existuje možná déle, než byste čekali, a vyrábí široké spektrum domácích spotřebičů, které za rozumnou cenu pomáhají v domácnosti takřka se vším. Stejně jako ostatní spotřebiče, i vysavač Sencor seženete ve vysoké kvalitě za dostupnou cenu.

8. 3. 2020

Sencor, to je doslova (z japonštiny přeloženo) „tisíc srdcí“ (sen) a srdce (latinsky cor). Bije už od roku 1969, a i když je jeho původ v Japonsku, tuhle elektroniku zná celý svět. Stojí totiž na několika pilířích, které dohromady utvářejí nezaměnitelnou filozofii a nezpochybnitelné zákaznické benefity. Jde o vysoký standard, šíři sortimentu, originální design, mnohdy ojedinělé vlastnosti a v neposlední řadě dostupnost pro širší vrstvy.

I když byl historicky největším trhákem společnosti vícestopý stereo magnetofon (1972), my se společně podíváme na vysavač Sencor. Proto tu pravděpodobně jste.

Vysavač Sencor – parťák, který skvěle uklízí i vypadá

Pozor, pozor! Ať už hledáte sáčkový, nebo bezsáčkový s HEPA filtrem, robotický nebo tyčový vysavač, Sencor vám vždycky bude mít co nabídnout. Zmiňovaná touha nabízet široký sortiment se odráží i v jednotlivých kategoriích, takže si můžete vybírat nejen z typů vysavačů, ale taky se zaměřit na design. Zvlášť pokud si vyberete tyčový vysavač, který můžete nabíjet na zdi, získáte s ním snadno elegantní doplněk.

Zdroj: alza.cz

Tyčový vysavač úřaduje všude

Obecně je výhodou tyčových vysavačů, že se s nimi dostanete i na hůře dostupná místa. U této značky to pochopitelně není jinak. Takový vysavač se pyšní tím, že je jednak bezsáčkový (není tedy třeba dokupovat do něj sáčky), ale i svou lehkostí, tichostí a vysokým výkonem. Když budete chtít, během chvilky z něj navíc uděláte ruční vysavač! Stačí vyjmout ruční násadu a pustit se do úklidu těch míst, do kterých jste se dosud nedostali.

Robotický vysavač, o němž byste ani nevěděli…

… kdyby ovšem tak skvěle neuklízel! Když si správně vyberete, získáte vysavač Sencor, který vás nevyruší ani při malé siestičce po obědě. Bude totiž tichý, a přesto neuvěřitelně výkonný, ať už ho necháte uklízet jakýkoli povrch. Robotický vysavač ocení hlavně domácnosti s alergiky a zvířecími miláčky. Díky UV lampě totiž zneškodní i bakterie, které jsou lidskému oku neviditelné.

Ceny, které si zamilujete

Domácí spotřebiče Sencor jsou oblíbené napříč vrstvami. Ze sortimentu si totiž vyberou jak mladí, kteří se stavějí na vlastní nohy a nemají financí nazbyt, tak ti nejnáročnější, kteří si můžou dopřát nadstandard. Je to na vás!