Jste zde

Vysavač Rowenta: precizní společník do každé domácnosti

vysavač Rowenta úvodní Zdroj: alza.cz
Hledáte-li opravdového experta na vysávání a odstraňování nečistot z různých typů podlah, vysavač Rowenta pro vás může být nejlepší volba. Podívejte se na nabídku a vyberte si podle svých preferencí. Věříme, že budete spokojeni.

13. 3. 2020

Zdá se to být neuvěřitelné, ale společnost, která značce Rowenta předcházela, fungovala už od roku 1884. Spotřebiče ovšem vyrábí od roku 1909 pod názvem, pod nímž ji známe. Do té doby tíhla ke kancelářským a kuřáckým potřebám, věnovala se taky výrobě lamp a hodin. Mezi oblíbené výrobce domácích spotřebičů se zařadila produkcí kvalitních produktů s oceňovaným designem a od 60. let 20. století klade velký důraz na inovace. I toho si můžete všimnout, když začnete hledat svůj nový vysavač právě od této značky.

Široký výběr pro všechny

Když si správně vyberete, vsadíme se, že na svůj vysavač Rowenta už později nedáte dopustit. Ani výběr přitom nemusí být žádné drama, stačí se zorientovat v nabídce. Pořídit si můžete klasický sáčkový nebo bezsáčkový vysavač, který si vaše podlahy zamilují, tyčový vysavač třeba i kombinovaný s mopem, nebo robotický vysavač, jenž oddálí nutnost velkého úklidu i o celé týdny. Promyslete si tedy, co doopravdy potřebujete.

Zdroj: alza.cz

Rowenta Air Force Flex 760 Total Care – nekompromisní ke každé nečistotě

Abychom dokázali, že vysavač Rowenta není ledajaký obyčejný vysavač, podíváme se na absolutní špičku. Tyčový vysavač Rowenta Air Force Flex 760 Total Care se postará o čistotu jakéhokoli typu podlahy a sesbírá nejen nečistoty, ale třeba i zvířecí chlupy. Pokud máte doma čtyřnohého miláčka, určitě to oceníte. Pokud jste alergici, oceníte to o to víc.

Tento vysavač Rowenta vás překvapí i nabíjením, které trvá jen 2,5 hodiny a výdrží až 75 minut. V pohodě tak vysajete celou domácnost na jeden zátah. Taky má rotační turbokartáč a hubici na čalounění, omyvatelný filtr a držák na zeď, takže vám nebude nikde překážet.

Co je ale nejspíš oceníte ze všeho nejvíc, to je jeho flexibilita. Díky dokonale ohebné konstrukci se dostanete i na místa, která jste dosud radši přehlíželi nebo se k nim pracně pokaždé probojovali.