Jste zde

Vánoční dárek? Místo ponožek třeba udírnu…

Zdroj: www.mountfield.cz
„Nevíš? Kup mu fusekle,“ říkávaly babičky, když radily dcerám, co by tak asi měly pořídit manželům pod stromeček. Ne že by pěkné termo ponožky na zimní procházky nebyly dobré, ale moderní doba si přece jen žádá něco originálnějšího.

17. 12. 2017

Pokud si právě lámete hlavu s tím, co svým blízkým nadělit – a babička se svými radami nikde – tak to zkuste podle nás.

Báječný dárek je ten, který má praktické využití a hodí se do bytu či na zahradu. Jinými slovy takový, který bude obdarovanému dělat radost nejen do Silvestra, ale po celý rok.

Chcete pár tipů?

Co třeba něco pro domácí šéfkuchaře a šéfkuchařky? Hodila by se stylová sada keramických nožů? Nebo dokonce domácí elektrická udírna, která skvěle doplní plynové grily nebo grily na dřevěné uhlí ve vaší venkovní kuchyni? Na zahradě nebo na terase v ní připravíte neskonale chutné kousky masa, klobásy nebo sýry s typickou uzenou vůní a chutí. Skvělá by mohla být i domácí vinotéka pro milovníky oblíbeného moku boha Dionýsa.

Kdo rád vaří, toho jistě pod stromečkem potěší kvalitní sada keramických nožů. Zdroj: www.mountfield.cz

„O takové dárky je teď pár dní před Vánocemi velký zájem,“ potvrzuje Iveta Hamplová z Mountfieldu. A dodává, že i na dalším sortimentu, který se teď hodně prodává, je patrná proměna životního stylu v českých rodinách.

O Vánocích myslete i na čtyřnohé členy rodiny: Krmte své miláčky kvalitně: Co by nemělo chybět v psí stravě?

Něco na zahradu…

Jde například o zahradní nábytek, o němž by se dalo spíš předpokládat, že jeho boom přichází až na jaře. Ale jako krásný dárek si lze nějakou tu zahradní sestavu lehce představit. V nabídce jsou hliníkový zahradní nábytek, zahradní nábytek z tahokovu, sestavy z tropických dřev eukalyptu nebo mahagonu a mnoho dalších.

Romantické a pohodlné posezení na terase nebo i na balkoně městského bytu nabízí sestava zahradního nábytku Lynton. Obdarovaného bude těšit dlouhé roky. Zdroj: www.mountfield.cz

„Velmi žádaná je například i balkonová sestava Salma nebo sestava Lynton. A pro děti venkovní nábytek Mickey, nebo parádní trampolína,“ říká Iveta Hamplová s tím, že dalším z letošních předvánočních hitů v prodejnách a v e-shopu Mountfield jsou i tepelné zářiče, které umožňují příjemné posezení v zimní zahradě nebo na terase i když jsou teploty pod nulou.

Potěšíte také kutila

Pokud máte doma kutila, určitě ho nezarmoutíte, když se v balíčku pod stromečkem objeví například řetězová pila či nějaké elektrické nářadí. Například hoblík, příklepová vrtačka, kotoučová nebo přímočará pila nebo bruska. Výborným tipem na dárek je také praktické pracovní oblečení vhodné nejen do dílny, ale i na zahradu. A pokud chcete opravdu zazářit, pak se můžete podívat na chytře konstruovaný a organizovaný dílenský nábytek.

Dárky pro celou rodinu

A pokud jsme na začátku vzpomínali na naše babičky, pak bychom si měli připomenout ještě jednu jejich moudrost. Rodinu nejvíc stmelí společný zájem a platí to i o vánočním dárku. Je jasné, že sněhová fréza nebo benzinová sekačka to asi nebudou, byť jsou navýsost užitečné.

Hitem letoška je elektrická zahradní udírna. Originální dárek, který může být hitem i pod letošním vánočním stromečkem. Zdroj: Char-Broil

Ale co třeba akrylátová vířivka, v níž si můžete užívat teplou vodu a proudy milionů relaxačních bublinek venku na zahradě i během chladných a zasněžených měsíců.  Velmi oblíbeným relaxačním zařízením, které navíc velmi svědčí upevňování zdraví a pomáhá i při léčbě mnoha neduhů je domácí rodinná  infrasauna.

K mání jsou modely pro dvě i více osob v různých rozměrech, takže si moderní infrasaunu s karbonovými nebo keramickými zářiči a skvělou výbavou může pořídit dokonce i majitel malého městského bytu.  Infrasauny nebo dokonce finské sauny jsou prostě dárky pro všechny. Anebo máte vysněný nějaký luxusní zahradní bazén? Představte si, že i takové dárky si dnes už rodiny pod stromeček nadělují.