Jste zde

Šťavnaté uzené maso připraví digitální udírna sama! Vy si užijte vůni a zábavu

Zdroj: Mountfield
Plánujete příjemné posezení s rodinou nebo přáteli na terase či v zimní zahradě a přemýšlíte, čím sešlost pohostit? Takové starosti můžete odložit. S digitální udírnou hosty překvapíte a zabodujete u nich bohatou vůní perfektně vyuzeného masa!

12. 11. 2017

Obliba digitální elektrické udírny nejen u nás roste. Zapomeňte na klasické zahradní udírny zděné nebo rezavějící konstrukce, které vyžadovaly hodiny péče o jejich provoz i průběh samotného uzení.  

Na 4 rošty poskládáte dost masa pro všechny! Zdroj: Mountfield

Digitální elektrická udírna zaujme už elegantním designovým provedením. Zapojte ji do elektrické zásuvky a zmáčknutím ovladače v ní probudíte moderní technologii, která zároveň respektuje zkušenosti té pravé americké tradice přípravy masa v kouři. Největší devizou je právě jednoduchost ovládání, díky kterému bude králem uzení masa snadno každý.

Připravte si suroviny, naplňte zásobníky vodou a dřevěnými chipsy. Nastavte zvolený provozní režim, zapíchněte do masa integrovaný teploměr a celý průběh uzení už nechte kontrolovat udírnu automaticky.

Maso v digitální udírně nejprve lahodí oku, provoní okolí a pak okouzlí chutí! Zdroj: Mountfield

Nechte ji udit a vonět, vás už v zábavě nic rušit nebude. Samozřejmě můžete občas skrz dvířka ochutnat pohledem, ale vnitřní teplotu ani čas uzení hlídat nemusíte. Z nažhavených dřevěných chipsů stoupá kouř, který se postará o delikátní vůni masa. Božsky šťavnaté ho udržuje odpařující se voda ze zásobníku. Až bude maso dostatečně vyuzené, udírna vám dá vědět sama.

Tahle udírna baví svými schopnostmi celou společnostZdroj: Mountfield

Můžete servírovat! Užitečnou funkcí digitální udírny pak je také to, že svůj obsah následně udržuje v optimální teplotě pro konzumaci ještě několik hodin. Jistě oceníte i elegantní design udírny a její uživatelsky příjemnou kompaktnost. Snadno ji kdykoliv přemístíte na přepravních kolečkách. Teď si už ale nechte chutnat! A ještě něco, stále přemýšlíte o vánočním dárku, který potěší celou rodinu?