Jste zde

Tepelná čerpadla s garancí získání příspěvku od státu v roce 2019

Zdroj: www.bigstockphoto.com
Zvolte novým zdrojem tepla pro váš rodinný dům kvalitní tepelné čerpadlo a dejte na dlouhé zimy sbohem starostem spojeným se sháněním uhlí, zatápěním v kotli a vynášením popela.

13. 12. 2018

Zkušenosti ze Švédska, kde jsou tepelným čerpadlem vytápěny prakticky všechny rodinné domy, potvrzují schopnost tepelných čerpadel fungovat jako spolehlivý a levný zdroj tepla i ve velmi drsných klimatických podmínkách.

Kvalitní švédská tepelná čerpadla najdete i v České republice. Značka IVT v tuzemsku působí přes 27 let a za tu dobu si „ívétéčko“ do svého domu nechalo namontovat více než 15 000 zákazníků.

Zdroj: www.cerpadla-ivt.cz

Co umí nejoblíbenější tepelné čerpadlo?

Nejoblíbenější a nejprodávanější model tepelného čerpadla je IVT AIR X, který se perfektně hodí jako náhrada za běžné kotle na uhlí.

  • Výkon 17 kW zvládne vytápět bez problému i většinu nezateplených rodinných domů.
  • Díky velmi nízké hlučnosti nebude obtěžovat při provozu vás ani vaše sousedy.
  • Samozřejmostí je i ohřev teplé vody a funkce chlazení, která se může při pokračujícím globálním oteplování v příštích letech možná dost hodit.    

Kotlíkové dotace s garancí

Společnost nabízí svým klientům 100% garanci získání příspěvku z kotlíkových dotací. Od úsporného zdroje tepla vás tak dělí čtyři jednoduché kroky:

  1. Kontaktujte zástupce společnosti IVT.
  2. Nechte si zdarma posoudit nárok na dotaci pro vybrané tepelné čerpadlo.
  3. Ve spolupráci se zástupcem IVT vyplňte žádost.
  4. Po schválení žádosti si nechejte tepelné čerpadlo instalovat.

Obraťte se ještě dnes na prodejce společnosti IVT a vyřešte své starosti se zajištěním tepla pro vaši nemovitost. V nabídce najdete všechny typy čerpadel, tj. jednotky získávající energii ze vzduchu, vody či geotermálního tepla. Podívejte se na kompletní nabídku čerpadel.

O značce IVT

IVT působí na českém trhu od roku 1991 a s 15 000 instalovanými jednotkami je dlouhodobě největším dodavatelem tepelných čerpadel v České republice. Tepelná čerpadla IVT najdete i mnoha budovách s oceněním „Dům roku“, „Ekologická stavba roku“ nebo developerský projekt roku“ .