Jste zde

Sedací pytel: Uleví bolavým zádům a děti ho milují. Už ho máte doma?

Zdroj: www.sedaci-pytle.cz
Jen tak ležet a relaxovat, číst si knížku, přikrytý dekou sledovat oblíbený seriál, pracovat, učit se… pokud jste někdy měli možnost vyzkoušet si sedací pytel, víte, že možnosti jeho využití jsou opravdu široké.

6. 2. 2015

Máte doma svůj oblíbený koutek, nejpohodlnější křeslo, nebo zkrátka útulné místo ve vašem bytě, na které se těšíte cestou domů z práce? Zahajujete svůj volný čas nějakým příjemným rituálem – třeba šálkem kávy při čtení dobré knížky, dováděním s dětmi nebo vítáním s vaším čtyřnohým kamarádem?

Zkuste si domů pořídit sedací pytel – a všechny tyto aktivity budou ještě příjemnější. Odpočinek v nich je příjemný a navíc i krásně vypadají.  

Sedací pytle se hodí do každého interiéru

Myslíte, že zrovna do vašeho bytu se sedací pytel nehodí? Nebojte se! Sedací vaky jsou designovým doplňkem každé domácnosti. Prostor oživí a vnesou do něj pohodu. V dnešní době je nabídka sedacích vaků tak široká -  pokud jde o tvary, velikosti, barvy a vzory, i materiály - že není problém zvolit vhodný model pro každý styl interiéru.

Díky této různorodosti existuje také spousta možností, jak sedací pytel využít. Inspirujte se našimi nápady!

  • Umístěte veliký sedací vak (dostupné jsou modely až pro 3 osoby) doplněný polštářky do slunného rohu obývacího pokoje a vytvořte tak útulné zákoutí pro chvilky rodinné pohody, společné hry nebo čtení.
  • Vytvořte originální dominantu místnosti v podobě seskupení různobarevných sedacích vaků uprostřed obývacího pokoje – takové uspořádání je výborným základem pro společenská posezení s rodinou nebo přáteli. Pro tento účel jsou nejvhodnější modely ve tvaru hrušky, které nahradí křeslo s opěradlem.

Sedací pytle jsou k dostání v široké škále tvarů a stylů.Zdroj: www.sedaci-pytle.cz

  • Seřaďte několik vhodně laděných sedacích pytlů podél stěny, aby byly po ruce kdykoliv budete potřebovat další místo k sezení. Efektně budou vypadat třeba taburetky ve tvaru krychle nebo válce.
  • K dostání jsou i sedací vaky, které tvarem věrně kopírují tradiční křesla s opěradlem. Tyto vhodně doplní stávající sedací soupravu a perfektně zapadnou do klasicky zařízeného interiéru.
  • Nebojte se ale experimentovat a doplnit sedací soupravu několika moderními organicky tvarovanými sedacími pytli – vhodně zvolené barevné varianty dodají místnosti jiskru a styl a do jinak fádního interiéru vnesou závan svěžesti.
  • Nahraďte klasickou židli k sezení u stolu pohodlným vyšším taburetem, který nejen vypadá stylově, ale navíc se na něm budete cítit jako v bavlnce.
  • Pořiďte si do obývacího pokoje velký sedací pytel pro dva, ve kterém můžete sledovat filmy v pohodlném objetí s partnerem.
  • Víceúčelový sedací vak, který lze magicky proměnit v lehací, je výborným doplňkem, který přijde vhod, když se návštěva zdrží přes noc.

Sedací vaky nahradí klasické křesla.Zdroj: www.sedaci-pytle.cz

Sedací pytel vás zbaví bolesti zad

Atraktivní vzhled a výborná funkčnost jsou nezbytnými charakteristikami moderního nábytku. Co ale většina nábytku neumí, je zbavit vás bolestí zad díky maximální flexibilitě výplně, oživit každou party nebo rozzářit oči dětí, které se mohou bez obav a neomezeně vyřádit.

Pohodlí, které poskytují, je jejich největší předností a specifikem odlišujícím vaky od ostatního sedacího nábytku. Aktivní výplň, která se přizpůsobuje pozici a postavě sedící osoby, umožňuje skutečné uvolnění všech svalů a zbavuje bolesti zad. Můžete si hodiny číst, sledovat televizi, nebo pracovat na notebooku, aniž by vás něco tlačilo nebo omezovalo. Sedací pytel je perfektní pro uvolnění po vyčerpávajícím sezení v kancelářském křesle.

Ideální společník na dětské hrátky

Sedací vaky poskytují také spoustu zábavy. Děti je milují – mohou dovádět, aniž by jim hrozilo zranění o tvrdé a ostré hrany nebo pád na tvrdou plochu. Navíc válení se v něčem tak úžasně měkkém a pohodlném je pro ně zábava. Sedací pytle jsou tedy ideální volbou pro dětský pokoj – seženete je v mnoha pestrých barvách a vnesete tak do dětského království hravost – jak vzhledově, tak i fyzicky.

Menší sedací vaky se skvěle hodí do dětského pokoje.Zdroj: www.sedaci-pytle.cz

Obrovské oblibě se sedací vaky těší také na různých party a přátelských setkáních. Navozují neformální, pohodovou atmosféru a přinášejí uvolněnou zábavu. Pořiďte si domů pár sedacích pytlů a můžete se spolehnout, že hosté se u vás budou cítit jako doma (nebo ještě lépe) a s radostí se budou vracet.